موج
کدخبر : ۴۸۲۹۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-482904

استقلال خوزستان، سپیدرود و مس کرمان در کمیته تعیین وضعیت محکوم شدند

استقلال خوزستان، سپیدرود و مس کرمان در کمیته تعیین وضعیت محکوم شدند

کمیته وضعیت بازیکنان آرای جدید خود را در خصوص پرونده‌های مختلف اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، در پی شکایت علی مولایی از باشگاه استقلال خوزستان، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۷۸۰ میلیون بابت اصل خواسته و مبلغ ۳۸ میلیون و ۸۰۴ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۲۲۰ میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

 با توجه به شکایت داود نظر محمدی از باشگاه سپیدرود رشت، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۳ میلیون و ۸۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

در پرونده شکایت حمیدرضا محمودی از باشگاه مس سونگون، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۷۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۵ میلیون و ۲۶۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم گردید. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۳۰۰ میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

 در پی شکایت محمدعلی نژاد از باشگاه مس کرمان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲ میلیارد و ۴۰ میلیون و ۶۵۳ هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۴۴ میلیون و ۴۸۶ هزار و ۲۳۵ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۴۳۴ میلیون و ۶۴۷ هزار قرار رد صادر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه