موج
کدخبر : ۴۸۲۱۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-482191

شجاعی پرسپولیس را 560 میلیون تومان محکوم کرد

شجاعی پرسپولیس را 560 میلیون تومان محکوم کرد

براساس رای کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال، باشگاه پرسپولیس به خاطر شکایت بازیکن سابقش محکوم شد.

به گزارش خبرگزاری موج، براساس رای کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال، باشگاه پرسپولیس به خاطر شکایت بازیکن سابقش محکوم شد.

کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال امروز شنبه آرای مربوط به چند پرونده این کمیته را اعلام کرد که در ادامه می‌خوانید:

با توجه به شکایت پوریا آریا کیا از باشگاه آلومینیوم اراک، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۳۱۶ میلیون و ۱۰۰ هزار بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. هم‌چنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

در پی شکایت محمد مشایخ از باشگاه نفت مسجد سلیمان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۴۷ میلیون و ۹۶۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. هم‌چنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

در پرونده شکایت علی شجاعی از باشگاه پرسپولیس ، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۲۲ میلیون و ۸۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۸۰۰ میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

با توجه به شکایت مهرداد حبیبی از باشگاه تراکتور تبریز، کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به مبلغ یک میلیارد و ۱۲۶ میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

در پرونده شکایت باشگاه نفت مسجد سلیمان از محمد طیبی، این بازیکن به پرداخت مبلغ چهارصد میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۸۷ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق باشگاه نفت مسجد سلیمان محکوم شد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه