موج
کدخبر : ۴۷۰۳۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-470359
یحیی گل‌محمدی:

بازی با آلومینیوم اراک از سخت‌ترین بازی‌های پرسپولیس خواهد بود

بازی با آلومینیوم اراک از سخت‌ترین بازی‌های پرسپولیس خواهد بود

سرمربی پرسپولیس گفت: بازی فردا برابر آلومینیوم اراک، یکی از سخت‌ترین بازی‌های تیمش خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ابتدای نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل آلومینیوم اراک در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: به خاطر زلزله‌ای که در خوی آمد تسلیت عرض می‌کنم. امیدوارم مشکلات سریع‌تر برطرف شود. ما هر کمکی از دستمان بربیاید، انجام می‌دهیم. الان شرایط سختی است. امیدوارم این مشکلات برطرف شود.

او سپس درباره بازی فردای تیمش گفت: بازی مهمی را در پیش داریم. برای صدرنشینی، به سه امتیاز این بازی احتیاج داریم و هدف اصلی ماست. آلومینیوم یک تیم قابل احترام و حریف سختی است. جزو سخت‌ترین بازی‌های ماست. امیدوارم بتوانیم تمرکز خوبی داشته باشیم. خوشحال هستیم که هواداران هم حضور دارند. بی‌صبرانه منتظر آن‌ها هستیم و امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشیم.

گل‌محمدی درباره زمان‌بندی بازی‌های تیمش در لیگ گفت: من از باشگاه خواستم تا برای برنامه‌ریزی مسابقات با سازمان لیگ و فدراسیون صحبت کند. یکسری برنامه‌ریزی‌های عجیب برای ما مد نظر قرار می‌گیرد و این فقط به ما آسیب می‌زند. من با آقای سهیل مهدی صحبت کردم و باشگاه هم حرف زدم تا نسبت به این مساله حساسیت وجود داشته باشد. ما هم باید استراحت و زمان‌بندی مناسبی داشته باشیم. نمی‌دانم چرا تیم ما باید ۵-۴ روز بعد بازی کند و یک تیم یک هفته استراحت کند. شرایط سخت‌تری برای تیم ما ممکن است رقم بخورد.

گل‌محمدی درباره بسته بودن حساب باشگاه پرسپولیس گفت: مدتی است که حساب بسته است و در صدد این هستند تا هر چه سریع‌تر باز شود. اطلاعات دقیقی از زمان باز شدنش ندارم و از آقای درویش و مدیریت بپرسید، بهتر است.

او درباره حضور پریرا در پرسپولیس گفت: او را بازیکن خوبی دیدیم و فکر می‌کنم بتواند کمک کند. با او یک و نیم سال قرارداد بستیم و چهارشنبه صبح به ایران می‌آید تا کارهای اولیه‌اش انجام شود. چند ماه است که از مسابقات دور است اما تمرین خودش را داشته است. باید سریع‌تر با تمریناتی که خواهیم داشت، او را به بازی‌ها برسانیم و امیدوارم بتواند کمک کند.

او درباره اتفاقات بازی گذشته در اهواز برابر فولاد گفت: وظیفه ما این است که روی مسائل فنی تمرکز داشته باشیم. این شرایط که در برخی بازی‌ها پیش می‌آید باید یک جا تمام شود. ما در فوتبال حرفه‌ای اروپا این مسائل را نمی‌بینیم. امیدوارم شاهد این مسائل نباشیم و کار کمیته‌های مختلف این است بتوانند این مسائل را کنترل کنند.

سرمربی پرسپولیس درباره اظهارات مطرح شده پس از این بازی گفت: من بعد از بازی مصاحبه کردم. آن بازی تمام شد. ما سه امتیاز را واگذار کردیم و اتفاقات عجیبی رخ داد. صحبت‌هایی مطرح شد که واقعیت نداشت. من توهینی به مردم خوزستان نکردم. من خودم ۳ سال در فولاد بازی کردم و فوتبالم را مدیون خوزستان هستم. در آن مدت هم با آمادگی کامل رفتم و همه بازی‌ها را انجام دادم. تیم در آن دوره در خطر سقوط قرار داشت اما با همکاری بازیکنان تیم در لیگ ماند و در ادامه پایه‌های قهرمانی این تیم را چیدیم. نقش کوچکی در فوتبال خوزستان داشتیم و باشگاه فولاد کمک زیادی به ما کرد و ما همیشه خود را مدیون مردم خوزستان می‌دانیم. من به خودم اجازه نمی‌دهم نسبت به مردم در هر شهری توهین کنم. حتما اشتباهی صورت گرفته است و می‌خواستم بعد از بازی هفته گذشته در این رابطه صحبت کنم اما به علت شرایط، نخواستم وارد جزئیات شوم. چیزی که برای ما مهم است، بازی پیش رو است که بتوانیم تمرکز خوبی داشته باشیم.

گل‌محمدی درباره عملکرد داوری گفت: بحث داوری یک بحث حساسی در فوتبال ماست. من در دوران بازیگری و مربی‌گری خود، همیشه سعی کردم برای داوران احترام قائل شوم. شرایطی که داوری دارد، شرایط سختی است. در برخی بازی‌ها داوران هدست هم ندارند تا با هم ارتباط داشته باشند. گفته بودند که VAR نیم فصل دوم می‌آید اما این اتفاق همچنان رخ نداده و صحبت‌هایی کردند که واقعیت نداشت. شرایط داوری ما سخت است و این مهم است که فضای خوبی برای داوران شکل بگیرد تا بتوانند سوت بزنند و تمرکز کامل داشته باشند. در چند بازی آخری که داشتیم، در برخی بازی‌ها، داوری به ضرر ما بود اما سعی کردیم درباره داوری صحبت نکنیم و تا تمرکز داوری به هم نخورد. در بازی اخیر هم این اتفاق افتاد و داور از پنالتی ما گذشت. در بحث داوری بعد از بازی، هیچ مانوری مثل برخی از دوستان که داوری را تخریب می‌کنند صورت نگرفت و ما سعی کردیم احترام داوران را نگه داریم و ما سعی کردیم آن‌ها را تحت فشار نگذاریم. امیدوارم تیم داوری قضاوت خوب و سالم داشته باشد. عدالت در بازی، خواسته همه تیم‌هاست. مربیان نگران این هستند که از داوری لطمه ببینند. به نظر من بحث داوری مسابقه دست نیمکت تیم‌هاست که با آرامش خودشان اجازه دهند داوران تصمیمات خوب بگیرند.

سرمربی پرسپولیس درباره ماندن سیامک نعمتی در جمع سرخ‌پوشان گفت: سیامک شرایط سختی داشت و من تصمیم گرفتم برای اینکه در تیم‌های دیگر بیشتر بازی کند، به تیم دیگری برود. سیامک از نظر اخلاقی یکی از بهترین بازیکنان ایران است و از اینکه در تیم ماند، خوشحالم. او بعد از بازی به تمرینات ما ملحق خواهد شد. ما به امیدهای خودمان هم داریم بازی می‌دهیم و هر بازیکنی که احساس کنیم عملکرد خوبی از خودش دارد، می‌تواند به میدان برود.

او درباره شرایط تیم ملی ایران و تیم امید و نبود سرمربی در ۲ تیم گفت: درباره برخی مسائل ما نمی توانیم نظر خاصی دهیم چون تصمیم‌ در جایی گرفته می‌شود که کارشناسان فوتبال در آن جایی ندارد. کی‌روش در مدتی که در ایران بود، تاثیر خودش را داشت و نظم خاصی به فوتبال ما آورد. کاری به مسائل دیگر ندارم، فرصت کافی به ایشان داده‌ایم. نظر شخصی من این است که اگر به مربی ایرانی زمان دهیم، می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد و به تیم ما کمک کند. من خودم با پرسپولیس قرارداد دارم و از شرایط اینجا راضی هستم و دوست دارم تا آخر قرارداد خود در تیم باشم و پس از آن تصمیم‌گیری می‌کنم.

گل‌محمدی در ادامه، یک بار دیگر درباره بازی با آلومینیوم اراک گفت: حریف در ضد حمله‌ها عملکرد خوبی دارد و خطرناک است و مدافعان، کار مهمی خواهند داشت. ما باید گل بزنیم تا موفق باشیم. ما در همه بازی‌های آینده خود محکوم به برد هستیم.

او درباره بازیکنان بزرگی که توسط تیم‌های عربستانی جذب می‌شوند هم گفت: الان قوانین جدیدی که AFC برای بازیکنان خارجی گذاشته کار را برای کشورمان سخت کرده است. ما برنامه‌ریزی نداریم و تقابل تیم‌های ایرانی با تیم‌های عربی و آسیای شرقی تقابل امکانات و برنامه‌ریزی با استعداد است. یک جا این تقابل جواب می‌دهد و یک تیم به فینال آسیا می‌رود و یک جا این تقابل جواب نمی‌دهد. این روند فوتبال ما را عقب‌تر می‌اندازد. آن‌ها دارند می‌تازند اما ما هنوز لنگ زمین تمرین و مسابقه و این مسائل هستیم و کیفیت چمن‌مان در حد فاجعه است. هنوز VAR را به فوتبال نیاورده‌ایم و درگیر جزئیات آن هستیم. خیلی عقبیم و نمی‌دانم این عقب ماندگی را چطور با این امکانات کم می‌توان جبران کرد. بعید می‌دانم حالا حالاها از نظر امکانات بتوانیم به تیم‌های درجه یک آسیا برسیم.

او درباره حضور تماشاگران در استادیوم گفت: با توجه به اینکه پرسپولیس پرطرفدارترین تیم آسیاست، با نبود تماشاگران، تیم ما بیشترین ضرر را می‌کند. خوشحالم که هواداران در استادیوم حضور دارند و منتظرشان هستیم. برگ برنده ما در بازی‌ها هواداران خواهد بود که با تشویق خود ما را دلگرم می‌کنند و انگیزه مضاعفی به ما می‌دهند و امیدوارم که روسفیدشان کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه