موج
کدخبر : ۴۰۳۹۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403936

استقلال در هفته سوم لیگ برتر فوتبال با یک گل از سد تراکتور عبور کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، استقلال و تراکتور امشب در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. این دیدار با یک گل به سود استقلال به پایان رسید.

در این دیدار ارسلان مطهری در دقیقه ۵۴ تک گل استقلال را به ثمر رساند. با این نتیجه استقلال ۹ امتیازی شد و موقتا به صدر جدول رده‌بندی صعود کرد.

تراکتور هم با سه امتیاز در رده نهم جدول رده‌بندی قرار گرفت.

 

شنبه ۸ آبان

استقلال – تراکتور ساعت ۱۸

تیم داوری: سید رضا مهدوی، امیر رضا آشور ماهانی و محمد صالح عرب‌آبادی

 

ترکیب استقلال:

سید حسین حسینی، محمد حسین مرادمند، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، آرش رضاوند، مهدی مهدی‌پور، روزبه چشمی، وریا غفوری، جعفر سلمانی، کوین یامگا و امیر حسین حسین‌زاده

سرمربی: فرهاد مجیدی

 

ترکیب تراکتور:

محمدرضا اخباری، عبدالله ناصری، ابوالفضل رزاق‌پور، اکبر ایمانی، سامان نریمان جهان، پیمان بابایی، محمد قادری، عبدالله حسینی، آرش قادری، بهزاد سلامی و شاهین ثاقبی

سرمربی: فیروز کریمی

 

گل های بازی:

استقلال یک – تراکتور صفر (دقیقه 54: ارسلان مطهری): کرنر ارسالی مهدی مهدی پور به روی دروازه به سیاوش یزدانی رسید و این بازیکن با ضربه ای زلاتانی به توپ ارتفاع داد که در دهانه دروازه، این ارسان مطهری بود که ضربه سری دیدنی و در شرایطی کاملا دشوار، گل نخست بازی را وارد دروازه اخباری کرد.

 

کارت زرد:

جعفر سلمانی (۱۰)

تراکتور: عبدالله ناصری (۱۷)

محمد حسین مرادمند ( ۴۳)

کوین یامگا ( ۸۹)

 

کارت قرمز:

 

لحظات حساس بازی:

دقیقه 11: یک ارسال به درون محوطه جریمه استقلال با ضربه سر مرادمند همراه بود که پیمان بابایی توپ برگشتی را با ضربه برگردان به سمت دروازه حسینی زد که توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 24: شوت سنگین وریا غفوری از پشت محوطه جریمه را محمدرضا اخباری به زیبایی مهار و راهی کرنر کرد.

دقیقه 28:  کار عالی وریا غفوری با پاس او به دانشگر همراه شد و ارسال او با ضربه سر یامگا با اختلافی اندک از کنار دروازه تراکتور به اوت رفت.

دقیقه 31: یک ضدحمله خوب برای تراکتور به دست آمد و در شرایطی که 3 مهاجم تبریزی ها در تقابل با 2 مدافع استقلال قرار گرفته بودند، اما سیاوش یزدانی با یک قطع توپ به موقع، مانع از تک به تک شدن مهاجم تراکتور با حسینی شد.

دقیقه 41: دانشگر با دیدی خوب، جعفر سلمانی را در گوشه محوطه جریمه صاحب توپ کرد. این بازیکن نیز با یک ارسال زمینی به دهانه دروازه، امیرحسین حسین زاده را صاحب توپ کرد و این بازیکن در حالیکه مقابل دروازه صاحب بهترین بخت گلزنی آبی ها در نیمه اول شده بود، نتوانست ضربه خوبی را به توپ وارد کند و شوت این بازیکن با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 49: پاسکاری خوب استقلالی ها پشت محوطه جریمه به حسین زاده رسید که شوت این بازیکن پس از برخورد به مدافع تراکتور راهی کرنر شد. کرنر ارسالی مهدی پور نیز در دهانه دروازه به رسید که دانشگر ضربه سر این بازیکن به همانجایی رفت که اخباری حضور داشت و توپ را مهار کرد.

دقیقه 51: پاس در عمق و پشت مدافعین واسعی به سامان نریمان جهان رسید و ضربه این بازیکن با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 69: حرکت وریا غفوری از سمت چپ و خطای علی فتحی به روی کاپیتان استقلال باعث شد تا سیدرضا مهدوی داور مسابقه یک خطای پنالتی به سود آبی ها اعلام کند. وریا غفوری کاپیتان استقلال پشت این توپ ایستاد و آن را به تیرک دروازه کوبید و در برگشت نیز زبیر نیک نفس نتوانست دروازه خالی را باز کند و شوت او به بیرون رفت.

دقیقه 89: ارسال به روی دروازه استقلال با ضربه سر قادری همراه بود و توپ او به بیرون رفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`