موج
کدخبر : ۳۹۱۴۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-391420

عصر دیروز اولین بازی فصل نوین لالیگا برای بارسلونا بسیاری از نگاه ها را با این سؤال که آیا بارسا بدون مسی هم میتواند کیفیت سالهای گذشته خود را نشان دهد ، بخود مشغول کرد‌ه بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری موج؛ این بازی بهترین فرصت برای رونالد کومان فراهم نمود  تا بخشی از قابلیتهای مدیریتی و کوچینگ او و پتانسیل بارسا رانشان بدهد . نگاهی به آنالیز مقدماتی و رجوع به ارقام کیفی هر دو بازی حاکی از قبولی کومان و بارسای پسا مسی است‌، تیمی که چهار گل زد و دوگل خورد یکی در جریان بازی و دیگری روی یک ضربه آزاد فوق عالی اویارزابال. 

در این بازی، دیپای بعنوان جانشین مسی نقشی محوری داشت و ضمن بازیسازی و ضربات شروع مجدد نشان داد چرا کومان در بکارگیری او، این همه اصرار داشته است. گریزمان با تلاش فراوان اگرچه موفق به بازکردن دروازه حریف نشد، ولی نشان داد که توان بیرون کشیدن خود از زیر نام و سایه بلند مسی را دارد.

حضور اریک گارسیا در خط دفاع بارسا با وجود دریافت دو گل بسیار تعیین کننده بود. شاید اگر بارسا در نیم فصل دوم سال گذشته اورا بکار گرفته بود، لالیگا را از دست نمی داد. 

براثویت با زدن دوگل اجازه نداد جای خالی سوارز در بارسا بچشم آید. 

به هر حال بارسا نشان داد که میتواند حتی بدون مسی پتانسیل عرض اندام در قامت یک مدعی در لالیگا و شاید لیگ قهرمانان اروپا را داشته باشد. 

گزارش از محسن سلیمانی سرشت

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها