موج
کدخبر : ۳۹۰۷۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-390739

اختصاصی موج؛

مهرداد بذرپاش اعلام کرد قصد هیچگونه دخالتی در انتخاب وزیر ورزش و جوانان دولت جدید ندارد.

هادی شاه‌مرادی – خبرنگار ورزشی خبرگزاری موج؛ در چند ماه اخیر نام مهرداد بذرپاش زیاد در محافل ورزشی شنیده شده است. این در حالی است که برای اولین بار مهدی عبدیان عضو سابق هیات مدیره استقلال نسبت به دخالت های بذرپاش در انتخاب اعضای هیات مدیره این باشگاه گلایه کرد. هر چند در همان مقطع این ادعا توسط بذرپاش تکذیب شد.

 

در روزهای گذشته نیز بار دیگر نام مهرداد بذرپاش بر سر زبانها افتاد. درست در زمانی که نام حمید سجادی به عنوان گزینه وزارت ورزش و جوانان مطرح شد.

 

سابقه همکاری برخی افراد موثر در امور ورزشی کشور مانند مهرداد بذرپاش، حمید سجادی، احمد مددی و مهدی علی نژاد در سایپا و رفاقتی که واسطه این همکاری بین آنها شکل گرفته، باعث شده برخی بر این باور باشند که اصطلاحا باند سایپایی‌ها در حال برنامه‌ریزی برای به دست گرفتن قدرت هستند و در همین زمینه نام بذرپاش به عنوان حامی اصلی سجادی مطرح شد و حتی یکی از مدیران پیشکسوت ورزش کشور نیز با انجام مصاحبه ای در به انتقاد از بذرپاش پرداخت.

 

حالا خبرنگار ورزشی خبرگزاری موج مطلع شده که مهرداد بذرپاش طی تماسی که با این مدیر اسبق داشته هرگونه دخالت در امور ورزش کشور را تکذیب کرده و با اعلام اینکه برنامه‌ای جز ادامه دادن به کارش در دیوان محاسبات ندارد، تاکید کرده که قصد هیچ دخالتی در انتخاب گزینه پیشنهادی ریاست بر وزارت ورزش و جوانان را نیز نخواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها