موج
کدخبر : ۳۷۹۷۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379717

رئیس کمیته همگانی فدراسیون بدنسازی:

ریاست کمیته همگانی فدراسیون بدنسازی وپرورش اندام جمهوری اسلامی ایران با مسئولین هیات بدنسازی وپرورش اندام استان قزوین دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی کمیته همگانی فدراسیون بدنسازی وپرورش اندام صبح  روز یک شنبه جلسه ای مشترک با حضور مسعود حیدر زاده، ریاست کمیته همگانی فدراسیون و آفشید خوشنویس رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان قزوین، سعید سلیمی دبیر هیات، حسن جلیلوند رییس هیات شهرستان و جواد باباحبیب، رییس کمیته همگانی استان به میزبانی قزوین برگزار شد .

در این نشست حیدرزاده به برگزاری پویش های خانوادگی در حوزه ورزش همگانی (پویش آماده شو) در سطح استان تاکید کرد و این رویدادها را موثر در توسعه ورزش همگانی دانست.

 وی افزود: کمیته همگانی فدراسیون در برگزاری این نوع همایش ها با تمام پتانسیل خود، هیات های استانی را حمایت می کند. امروز ورزش جزئی جدایی ناپذیر از زندگی شهروندان است و همین امر سبب شده است تا نگاهی ویژه به ورزش های همگانی شده تا بتوان تمام اقشار جامعه را ترغیب به فعالیت های ورزشی کرد که بی شک یکی از اثرات آن افزایش سطح سلامت در جامعه است.

در این دیدار طرفین در روابط فیمابین و راه های گسترش همکاری در حوزه ورزش همگانی بحث وتبادل نظر کردند. همچنین در حاشیه این دیدار خوشنویس گفت: در صورت تغییر رنگ وضعیت کرونایی استان در ماه جاری و آتی آمادگی برگزاری مسابقات و پویش های همگانی  در تمامی رشته های فدراسیون وجود دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها