موج
کدخبر : ۳۷۹۷۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379712

صالحی‌ امیری:

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: کشتی امید ما در المپیک است و حمایت از کشتی همراه با درخشش در توکیو است و باید دولت و اسپانسرها نیز به کمک کشتی بیایند.

به گزارش خبرگزاری موج، سیدرضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک در حاشیه بازدید محمدباقر نوبخت، معاون رئیس‌جمهور از اردوی تیم‌های ملی کشتی گفت: آزادسازی خرمشخر نماد مقاومت و غرور ملی برای ایرانیان را تبریک می‌گویم. آنچه به دعوت فدراسیون کشتی اتفاق افتاد حضور نوبخت بود که در فرآیند تحولات کشتی قرار بگیرد. دبیر از جنس کشتی است و با تمام زوایای آن آشناست و مدیر توانایی است تا کشتی همچنان پرچمدار باشد. کشتی امید ما در المپیک است و حمایت از کشتی همراه با درخشش در توکیو است و باید دولت و اسپانسرها نیز به کمک کشتی بیایند.

وی تاکید کرد: 4 منبع برای کمک به کشتی وارد کار شده است. یک منبع کمیته ملی المپیک ، یک منبع وزارت ورزش و یک تعهدی را نوبخت معادل 30 میلیارد پذیرفت و اسپانسرها هم ورود کردند. جمع بندی این بود که نظام، دولت، کمیته و وزارت پشتوانه کشتی برای درخشش در جهان و المپیک هستند. امیدواریم و باور دارم کشتی مانند سایر ادوار خواهد درخشید.

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: دبیر روزی را پیش بینی می‌کند که کشتی 8 مدال را خواهد آورد و باید آن روز را جشن بگیریم. نوع نگاه ما معامله گرانه نیست. وظیفه ما حمایت و وظیفه فدراسیون تلاش است. نه کمیته و وزارت و دولت هیچ پیش شرطی برای حمایت ندارند. هر نتیجه‌ای حاصل شود برای ما ارزشمند است.

وی افزود: همه فدراسیون‌های المپیکی در اردوی داخلی و خارجی هستند. کشتی را امروز جداگانه دیدیم و 14 رئیس فدراسیون هم جلسه مشترک با نوبخت برای حل مشکلات دارند. باور دارم ورزش مرداد ماه کام ملت را شاد خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها