موج
کدخبر : ۳۷۸۹۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378979

محمد ابراهیم امامی:

سخنگو و نماینده فدراسیون کشتی گفت: به عنوان اولین مرحله از انتخابی رقابت‌های جهانی ۲۰۲۱ نروژ محسوب می‌ شود.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد ابراهیم امامی سخنگو و نماینده فدراسیون کشتی در رقابت‌های بین المللی جام تختی گفت: مسابقات کشتی فرنگی جام تختی از ساعت ۱۰ صبح فردا (پنج شنبه) در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار و فرداشب با معرفی نفرات برتر به پایان می‌رسد.

وی ادامه داد: رقابت‌های کشتی آزاد جام تختی نیز روز پنج شنبه برگزار می‌شود.

امامی تصریح کرد: بر اساس تصمیم کادر فنی با توجه به اینکه لازم است در هر وزن از رقابت‌های جام تختی حد اقل دو «منتخب حقیقی» شناسایی شوند، در تمامی اوزان دهگانه، پس از مشخص شدن نفرات اول تا سوم مشترک، ۲۰ دقیقه بعد (قانون اتحادیه جهانی کشتی)، میان دارندگان مدال‌های نقره و یکی از برندگان مدال برنز (کشتی گیری که مغلوب دارنده مدال طلا شده است)، تک کشتی برگزار خواهد شد تا در کنار دارنده مدال طلا، دومین مدعی هر وزن نیز مشخص شود.

نماینده فدراسیون در رقابت‌های جام تختی در مورد سهمیه داده شده در این مسابقات گفت: کادر فنی مجددا درخواست هیئت‌های کشتی و همچنین نفرات مطرح حاضر در اوزان دهگانه را مورد بررسی قرار داد و به نظرم تمامی نفرات مدعی و آماده برای حضور در این مسابقات دعوت شدند.

وی ادامه داد: علاوه بر نفرات مدعی از برخی کشتی گیران آینده دار در رده‌ی سنی جوانان نیز برای حضور در این مسابقات دعوت بعمل آمد.

سخنگوی فدراسیون کشتی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این رقابت‌ها به عنوان اولین مرحله از انتخابی رقابت‌های جهانی ۲۰۲۱ نروژ محسوب می‌شود، حضور تمامی نفرات دعوتی در این رقابت‌ها الزامی است و در صورتی که کشتی گیری در این مسابقات حضور نیابد، شانسی به جهت پوشیدن دوبنده تیم ملی در رقابت‌های جهانی نروژ نخواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها