موج
کدخبر : ۳۷۸۴۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378479

گل‌ محمدی:

سرمربی پرسپولیس گفت: من هم این موضوع را می‌بینم و هجمه زیادی روی پرسپولیس است، اما هر تیمی مشکلات ما را داشت تاکنون منحل می‌شد.

به گزارش خبرگزاری موج، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره علت حمله خود به رسانه‌ها در نشست خبری قبل از بازی دربی اظهار کرد: ابتدا این برد را به تمام طرفداران پرسپولیس تبریک می‌گویم. کارشناسی به برنامه تلویزیونی آوردند که در صفحه رسمی خودش به پرسپولیسی‌ها فحاشی می‌کند و بدترین الفاظ را به کار می‌برد.

بیشتر بخوانید:

گزارش زنده بازی دربی 95 / پرسپولیس 1 استقلال 0

نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال در دربی 95/ اولین برد گل محمدی در دربی

گل‌ محمدی درباره این که چرا پرسپولیس در این روز‌ها به خار چشم برخی تیم‌های لیگ برتری تبدیل شده و دل خوشی از این تیم ندارند، بیان کرد: من هم این موضوع را می‌بینم و هجمه زیادی روی پرسپولیس است، اما هر تیمی مشکلات ما را داشت تاکنون منحل می‌شد. با تمام مشکلات موجود از لحاظ امکانات و مالی کار می‌کنیم. یادتان می‌آید مشکلات مدیریتی زیادی وجود داشت و حتی زمین تمرین نداشتیم.

او ادامه داد: این کارشناس برای خودنمایی و برای اینکه از یاد‌ها فراموش نشود در صفحات اینستاگرامی با افراد درگیر می‌شود. او بازیکن تیم ملی بوده، اما چرا باید چنین شخصیتی به برنامه‌های تلویزیونی بیاید تا نظر بدهد و کارشناسی کند. نمی‌دانم این اتفاق برای چه افتاد. یکی، ۲ مجری استقلالی فشار زیادی به داور وارد کردند و گفتند داور پرسپولیسی است.

سرمربی پرسپولیس درباره این که آیا پخش این برنامه‌ها قبل از بازی با فکر و منطق و برنامه‌ریزی شده بود، گفت: نمی‌توانم بحث برنامه‌ ریزی را تأیید کنم و بگویم واقعا این کار انجام شده بود. امکان دارد هر مجری به هر حال گرایش‌های رنگی داشته باشد. اصلاً روی این موضوع بحثی نداریم، اما در اجرا باید  عدالت را رعایت کند. توقع من هم از مجریان همین است و چیز دیگری نیست. وقتی می‌خواهید یک کارشناس بیاورید، باید وجهه‌ای در جامعه فوتبال داشته باشد، نه این که یک فرد خودش مثل را شاخ اینستاگرامی معرفی کند و همان را به عنوان کارشناس به برنامه بیاوریم.

او افزود: هنوز هم مشکلات مالی زیادی وجود دارد که آن‌ها را مطرح و  در بوق و کرنا نکردیم و نگفتیم چنین مشکلاتی داریم. کمترین مبلغ دریافتی در میان تمام ۱۶ تیم لیگ برتری داشتیم، سئوالی می‌پرسم؛ فکر می‌کنید از ابتدای فصل تاکنون در لیگ برتر چه مقدار پاداش گرفته‌ایم؟ جواب این سؤال را هم می‌دهم؛ حتی یک قران هم دریافت نکرده‌ایم.

تاکنون پاداشی دریافت نکرده ایم 

سرمربی پرسپولیس در باره این که قبل از بازی گفتند قرار است ۲۰ میلیون تومان برای برد در دربی به بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم پاداش دهند گفت: تاکنون هیچ دریافتی نداشتیم، البته قول داده‌اند پرداخت کنند، اما مشکلات مالی ما انقدر زیاد است که فکر نمی‌کنم انجام شود.

گل محمدی در باره این که از زمان حضورش در تیم پرسپولیس  فقط قول شنیده است، گفت: در این یکی، ۲ سالی که ما در پرسپولیس بودیم مشکلات زیادی بوده است. برخی از آن‌ها تا حدودی حل شد، اما دوباره به وجود آمد. اگر هر تیمی مشکلات پرسپولیس را داشت، نمی‌توانست به موفقیت برسد. به شرف و غیرت بازیکنانم درود می‌فرستم، زیرا از جان خود به خاطر هواداران مایه می‌گذارند.

برای  تیم های فنی سنگ اندازی می کنند 

او ادامه داد: بازیکنان به عشق پرسپولیس و  برای اعتبار و شخصیت‌شان از جان مایه می‌گذارند و این کار آن‌ها جای تقدیر دارد، اما همیشه مقابل تیم‌هایی که فنی و با تمام وجود کار می‌کنند و می‌جنگند، سنگ اندازی می‌شود. هیچ کس دوست ندارد موفقیت‌های پرسپولیس دیده شود.

سرمربی پرسپولیس در باره این که بینندگان تلویزیونی از بازی روز گذشته پرسپولیس و استقلال الگوی خوبی نمی‌گیرند گفت: از خیلی از برنامه‌هایی که به نظر من در باره این مسائل صحبت می‌کنند انتظار دارم در باره بحث‌های فنی صحبت کرده و کارشناس فنی بیاروند. ببخشید که این کلمه را به کار می‌برم، اما خود تلویزیون دوست دارد بیشتر از متن و بحث‌های فنی به حاشیه بپردازد. تلویزیون باید زمانش را با برنامه‌هایی پر کند که کسی چیزی یاد بگیرد.

هیجان و حساسیت بازی ها باعث تنش می شود 

گل‌محمدی ادامه داد: هم در بازی اصفهان که ال‌کلاسیکوی ایران و هم در دربی ۹۰ دقیقه پرتنش و پرهیجان وجود دارد. در این شرایط چگونه انتظار دارید کسی کاری نکند و هیجانات خود را بروز ندهد؟ من این کار‌ها را اصلاً تأیید نمی‌کنم، اما بخشی از مسائل طبیعی است، زیرا هیجان و حساسیت‌های بازی خیلی زیاد است و امکان دارد تنش‌هایی به وجود بیاید.

ما تصور کردیم در استادیوم تماشاگر حضور دارد 

او در باره این که چرا برخلاف لیگ برتر ایران در آسیا چنین اتفاقاتی نمی‌افتد، گفت: این موضوع را قبول دارم. مدیریت تیم، استادیوم و قانون در این مسابقات وجود دارد. روز گذشته به حدی در استادیوم آدم زیاد بود که فکر کردیم بازی با تماشاگر برگزار می‌شود، اما در بین ۲ نیمه این مشکل را برطرف کردند. برخی از این تنش‌ها به دلیل غیبت تماشاگران است. در سر و صدای تماشاگر خیلی چیز‌ها چیز‌ها گم می‌شود. با توجه به این که سروصدای تماشاگر نیست و استادیوم خالی است، هر کسی هر کاری کند خیلی به چشم می‌آید. این مشکلات متأسفانه وجود دارد، اما خیلی مهم نیست که بخواهیم یک برنامه را به آن اختصاص بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در باره اینکه خیلی از برنامه‌های تلویزیونی هم به مسائل فنی می‌پردازند، گفت: خیلی از برنامه‌های صدا و سیما هم واقعا آموزنده است و از آن‌ها استفاده می‌کنم. اما در باره مشکلات و تنش‌هایی که در بازی به وجود می‌آید باید یک صحبت کلی کنم. اگر قانون اجرا بشود هیچ یک از این مشکلات به وجود نمی‌آید و یا به حداقل می‌رسد. مدیریت ورزشگاه، مدیریت زمین بازی و کنار زمین که مربیان هستند اگر اتفاق بیفتد، هیچ گاه این اتفاقات رخ نمی‌دهد و همه چیز سر جای خودش است.

او بیان کرد: اگر تعداد عکاسان، خبرنگاران، همراهانی که متعلق به حامی مالی  بودند را در بازی روز گذشته جمع کنیم حدود ۴۰۰-۳۰۰ نفر در ورزشگاه حضور داشتند. این موضوع بد است، از طرفی بحث کرونا را داریم و با مشکل کرونا می‌جنگیم و از طرفی با تیم حریف. همه فشار‌ها روی بازیکنان و مربیان است. باید این مسائل مدیریت شود و با اجرای قانون هیچ وقت این مشکلات ایجاد نخواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها