موج
کدخبر : ۳۷۴۲۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374266

هفته دوم رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا؛

دیدار فولاد و الوحدات اردن در چارچوب بازی های هفته دوم رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم های فوتبال فولاد و الوحدات اردن در چارچوب بازی های هفته دوم رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شنبه 28 فروردین 1400 از ساعت 22:30 به مصاف هم رفتند.

*ترکیب فولاد

محسن فروزان، عارف آغاسی، مهران موسوی، مجتبی نجاریان، مهران درخشان مهر، محمد میری، محمد آبشک، فرشاد احمدزاده، آیاندا پاتوسی، محمد عباسی و لوسیانو پریرا

*ترکیب الوحدات اردن

احمد نواس، فراس شیلبای، یزن العرب، ابراهیم جوبری، خالد عاصم، طارق خطیب، عبدو نادیا، احمد طاهر، احمد زریک، فوادی عواد، احمد سامر

*نیمه نخست

بازی با سوت داور آغاز شد.

دقیقه 2: شوت محکم و از راه دور محمد آبشک با اختلاف ناچیز از کنار دروازه الوحدات به بیرون رفت.

دقیقه 13: سانتر مجتبی نجاریان به روی دروازه از شیمبا عبور کرد و دروازه بان الوحدات در مهار توپ ناکام بوده و دفع توپ او به پاتوسی رسید و در حالیکه گلر اردنی ها برای تصاحب توپ از دروازه خارج شده بود، ضربه پاتوسی از بالای دروازه به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

دقیقه 25: ارسال خوب نجاریان به روی دروازه با ضربه سر شیمبا همراه بود که احمد نواس گلر الوحدات توپ را از روی خط بیرون کشید و توپ برگشتی به فرشاد احمدزاده رسید و توپ برگشتی نیز توسط گلر الوحدات راهی کرنر شد.

دقیقه 26: کرنر به دست آمده برای فولاد را پاتوسی به روی دروازه ارسال کرد که با ضربه سر مهران موسوی همراه بود که توپ این بازیکن پس از سابیده شدت با تور بیرون دروازه به شکل خطرناکی راهی اوت شد.

دقیقه 28 : پیش از ان که پاس عمقی به مهاجم الوحدات برسد، فروزان با خروج به موقع توپ را مهار کرد.

دقیقه 43 : فولاد مزد حملاتش را گرفت. ارسال قطری آبشک در محوطه به درخشان مهر رسید. کات بک درخشان مهر با خطای هند عبدالله ناصیب همراه شد تا علی شعبان پنالتی به سود فولاد اعلام کند

دقیقه 44: شیمبا پشت ضربه پنالتی ایستاد و دور از دستان نواس توپ را وارد دروازه الوحدات کرد و اولین گل را برای فولاد به ثمر رساند.

داور دو دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت.

نیمه اول با برتری یک بر صفر فولاد به پایان رسید.

* نیمه دوم

دقیقه 56: فولادی ها صاحب یک فرصت خوب شدند که مدافعین الوحدات در چند مرحله روی توپ اثر گذاشتند تا اینکه آیاندا پاتوسی در پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و ضربه او به اختلاف اندک از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 62 : الوحدات سه تعویض را انجام داد.

دقیقه 66: ابراهیمی به جای فرشاد احمد زاده و صابر حردانی به جای عباسی به میدان آمد. 

دقیقه 71: احمد عبدالله زاده و ساسان انصاری به جای پاتوسی و شیمبا وارد میدان شدند.

دقیقه 77: موقعیت ایده آلی برای فولادی ها روی یک ضدحمله به دست آمد که پاس ساسان انصاری به محمد میری رسید ولی شوت این بازیکن به تیر دروازه الوحدات برخورد کرد.

دقیقه 78: روی یک موقعیت، دروازه نماینده ایران تا آستانه فروپاشی پیش رفت و شوت احمد زریک از پشت محوطه جریمه به شکل بسیار خطرناکی به بیرون رفت.

دقیقه 90+4: تعلل در خط دفاعی و خروج اشتباه فروزان باعث شد یک موقعیت خطرناک نصیب الوحدات شود که شوت بازیکن این تیم به شکل بسیار خطرناکی به بیرون رفت.

 این دیدار با نتیجه یک بر صفر به نفع فولادی ها به پایان رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها