موج
کدخبر : ۳۷۴۲۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374265

هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا؛

دیدار تراکتور و الشارجه امارات در چارچوب بازی های هفته دوم رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم های فوتبال تراکتور و الشارجه امارات در چارچوب بازی های هفته دوم رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شنبه 28 فروردین 1400 ساعت 22:30 به مصاف هم رفتند.

* ترکیب تراکتور

محمدرضا اخباری، محمدرضا خانزاده، هادی محمدی، اکبر ایمان، پیمان بابایی، سامان نریمان جهان، مهدی تیکدری، میثم تیموری، اشکان دژاگه، محمد عباس زاده، میلاد فخر الدینی

* ترکیب الشارجه امارات

عادل الهوسانی، عبدالله المزمی، کایو، محمد عبدالباسط، خالد بزیر، علی محمد، عبدالله غنیم، خالد ابراهیم، سالم صالح، پریرا، اتابک شوکوروف

* نیمه نخست

بازی با سوت داور آغاز شد.

دقیقه 2: ارسال تند تیز زمینی از سمت چپ و ضربه خالد باوزیر اولین موقعیت شارجه روی دروازه تراکتور بود در این صحنه اما توپ به خوبی روی پای بازیکن شارجه جفت و جور نشد و توپ راهی اوت شد.

دقیقه 15: ارسال میلاد فخرالدینی از سمت راست را پیمان بابایی با پرشی بلند و ضربه سر روانه دروازه شارجه کرد اما این ضربه از قدرت کافی برای باز کردن دروازه حریف برخوردار نبود و به راحتی در اختیار الحوسنی قرار گرفت.

دقیقه 17: سانتر روی پای سالم صالح از سمت راست در حالی که می رفت به یک موقعیت خطرناک در دهانه دروازه تراکتور تبدیل شود، با خروج به موقع اخباری مهار شد.

دقیقه 22: کار ترکیبی تراکتوری ها با سانتر دژاگه به داخل محوطه جریمه می رفت به یک موقعیت خطرناک تبدیل شود اما ضربه سر عباس زاده را دروازه بان شارجه به راحتی در اختیار گرفت.

دقیقه 25: شوت کات دار پیمان بابایی از نزدیکی خط محوطه جریمه روی پاس سامان نریمان جهان به خطرناک ترین شکل ممکن از کنار دروازه شارجه به بیرون رفت.

دقیقه 26: کایو با یک حرکت انفرادی زیبا و طی مسیری 20-30 متری خود را به محوطه جریمه تراکتور رسانده و در موقعیت تک به تک با اخباری از زاویه بسته یک ضربه زمینی خطرناک زد که این توپ با اختلاف از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 41: روی غفلت عجیب مدافعان تراکتور، کایو فراری عالی را ترتیب داده و با محمدرضا اخباری تک به تک شد، دروازه بان تراکتور اما با یک واکنش زیبا، راه توپ را به مهاجم خطرناک شارجه بست تا دروازه تراکتور را در دقایق پایانی نیمه اول نجات دهد.

این دیدار در نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

* نیمه دوم

دقیقه 55: صالح با یک نفوذ دیدنی وارد محوطه جریمه تراکتور شد و با یک پاس عقب سعی در ایجاد موقعیت برای هم تیمی هایش داشت اما اخباری با یک واکنش زیبا راه پاس او را بست.

دقیقه 58: سالم صالح در موقعیت تک به تک با اخباری می توانست گل اول تیمش را به ثمر برساند اما اخباری بازهم در نقش ناجی ظاهر شده و دروازه تیمش را نجات داد.

دقیقه 59: محمد عباس زاده با یک پاس عرضی به موقع، مهدی تیکدری را در سمت راست محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت کرد؛ شوت روی پای این بازیکن را الحوسنی با واکنشی زیبا راهی کرنر کرد.

دقیقه 67: روی اشتباه مدافعان تراکتور، خالد باوزیر در دهانه دروازه صاحب توپ شد و در حالی که فقط اخباری را مقابل خود داشت با شوتی عجیب توپ را به بیرون زد.

دقیقه 85 : این بار الوحدات روی یک ارسال کرنر خطرساز ظاهر شد. توپ به نزدیکی نقطه پنالتی رسید و ضربه سر العرب خطرناک و با اختلاف اندک از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 3+90: شلیک زهردار پریرا به طرز بسیار خطرناکی از کنار دروازه تراکتور به بیرون رفت.

 این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها