موج
کدخبر : ۳۷۰۴۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370421

داوران قضاوت کننده در رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان و جوانان مشخص شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، رقابت ‌های انتخابی تیم‌ های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان و جوانان روز‌های ۱۵ لغایت ۲۳ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

اسامی داوران بین المللی قضاوت کننده در این مسابقات به شر ح زیر است:

انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان- سنندج ۱۵ لغایت ۱۷ فروردین ماه:

سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی (تهران) درجه یک

ژوری: کامران سلطانی زاده (تهران) درجه یک

داوران درجه یک: امیرحسین رهنما (سمنان) محمد رحیم پور (کردستان) ابراهیم یزدان پناه (آذربایجان غربی) علی پورکریم (تهران) ذبیح اله کوهستانی (البرز) محسن جلیلیان (اروند)

داوران درجه دو: عباس کارگرپور (تهران) رضا نقی لو (زنجان) سعید نصرت پناه (تهران) ساسان سالاری (فارس) فرید بهرامی (لرستان) ایمانعلی فروغی نژاد (سیستان و بلوچستان)

داوران درجه سه: سیاوش مهتاب منش (تهران) محمدحسین یاراحمدی (چهارمحال و بختیاری) عدنان خدامرادی (کردستان) جلال حبیبی (خوزستان) حامد علیزاده (بوشهر) مهدی هاشمی (لرستان)

انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان- رامسر ۱۷ لغایت ۱۹ فروردین ماه:

سرپرست فنی: سید محمد افتخاریان (البرز) درجه یک

ژوری: بهنام شیرمحمدی (تهران) درجه یک

داوران درجه یک: رضا علی اصغری (گیلان) افشین رادمرد (گیلان) مهدی آقاولی (تهران) وحید خوش طینت (تهران) احمد تاجیک (تهران) هژار عباسی (آذربایجان غربی)

داوران درجه دو: رضا صالح آبادی (خراسان رضوی) شیرزاد غلامزاده (لرستان) کاظم عقیقی (خراسان جنوبی) محمدعلی احمدی (مازندران) حمیدرضا موسوی (سمنان) حسن گلدشتی (مازندران)

داوران درجه سه: محمدعلی صمدی (مازندران) علی لاریجانی (مازندران) امین رضاپور (گیلان) میثم قوتی (تهران) مهدی سمیعی فر (لرستان) جواد واحدی (تهران)

انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان- سنندج ۱۹ لغایت ۲۱ فروردین ماه:

سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی (تهران) درجه یک

ژوری: محمد رحیم پور (کردستان) درجه یک

داوران درجه یک: بابک امجدی (تهران) مسعود رستمی پور (تهران) کامران سلطانی زاده (تهران) سید فرشید میرهاشمی (آذربایجان شرقی) مرتضی زورمند (البرز) محسن جلیلیان (اروند)

داوران درجه دو: غلامرضا محمدنژاد (مازندران) محمود مدبر (کرمانشاه) حمید عابدی (سیستان و بلوچستان) محمودرضا ستوده (لرستان) مهدی شهبازی (کرمانشاه) میلاد قلاوند (اروند)

داوران درجه سه: علی علیزاده (آذربایجان شرقی) ایوب یزدان پور (کرمانشاه) فرشاد امیری (کرمانشاه) عدنان خدامرادی (کردستان) سالار بالی تبار (مازندران) امین تادین (خوزستان)

انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان- تهران ۲۱ لغایت ۲۳ فروردین ماه:

سرپرست فنی: اردوان صاحب (خوزستان) درجه یک

ژوری: امیرحسین رهنما (سمنان) درجه یک

داوران درجه یک: رضا علی اصغری (گیلان) مهدی آقاولی (تهران) احمد تاجیک (تهران) بهنام شیرمحمدی (تهران) حسام امامی (خراسان رضوی) ذبیح اله کوهستانی (البرز)

دوران درجه دو: حسین چرمی (زنجان) سیفعلی سلمان پور (قم) حسین عسگری (تهران) سیامک گودرزی (فارس) عمران جباری (مرکزی) مهدی صدوقی (اصفهان)

داوران درجه سه: نادر مرادی (تهران) محمدحسین محمدپور (کرمان) بیژن روزبهانی (همدان) افشین صمدی زاده (آذربایجان شرقی) مهدی رضایی قلعه (مازندران) میثم ساداتی (مازندران)

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها