موج
کدخبر : ۳۷۰۱۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370199

افشین پیروانی:

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تغییر ساعت بازی توهین به باشگاه بزرگ پرسپولیس و هواداران ما است. کسانی که اکنون در فدراسیون فوتبال حضور دارند، در ادوار قبلی نیز در فدراسیون سِمت داشتند.

به گزارش خبرگزاری موج، افشین پیروانی، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شرایط این تیم در سال ۹۹ اظهار داشت: سال سختی را سپری کردیم و اتفاقات بدی رخ داد. امیدوارم در سال جدید کسی آسیب نبیند و همه سلامت باشند و از لحاظ معیشتی مشکلی نداشته باشند.  

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص ناراحتی بازیکنان این تیم از مشکلات مالی و تاخیر در پرداخت‌ دستمزدها گفت: بازیکنان ما تافته جدا بافته نیستند و مانند بقیه اقشار جامعه مشکلات مالی دارند. کشورمان شرایط اقتصادی بدی دارد و بیشتر تیم‌ ها با مشکلات مالی مواجه شده اند، اما همه در تلاش هستند تا این مشکلات را به حداقل برسانند.

پیروانی در خصوص میزبانی هند از مسابقات گروه پنجم لیگ قهرمانان آسیا که پرسپولیس در آن حضور دارد تصریح کرد: قبل از سپردن میزبانی به هند، باید شروع به رایزنی می‌ کردیم و درباره امکاناتی که در اختیار داریم، به AFC گزارش می‌دادیم. کمبود امکانات دلیل از دست دادن میزبانی بود، اما حداقل در گروه پنجم این امکان وجود داشت که میزبانی را به ایران بدهند. در هر صورت ما پرسپولیس هستیم و به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیدیم؛ بنابراین هر جا بازی کنیم، برای پیروزی و تداوم روند خوبمان به میدان می ‌رویم.  

پیروانی در خصوص اقداماتی که برای رعایت شیوه نامه‌ های بهداشتی در اردو‌ها و تمرینات سرخپوشان انجام شده عنوان کرد: سال سختی را سپری کردیم و تمام تلاش ‌مان را به کار گرفتیم تا کرونا به تیم آسیب نزند. برای حفاظت از تیم مجبور شدیم تدابیر سخت گیرانه‌ای اتخاذ کنیم و سال آینده نیز این روند را برای حفاظت از تیم ادامه می‌دهیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دیدار پیش روی این تیم برابر نفت مسجد سلیمان گفت: تغییر زمان بازی ما با نفت مسجد سلیمان عجیب بود و این کار را یک بی احترامی می‌دانم، زیرا حق پخش و تبلیغات محیطی را به باشگاه نمی‌دهند و تازه می‌گویند که بدهکار هم هستیم. باید حق باشگاه را بدهند. تغییر ساعت بازی توهین به باشگاه بزرگ پرسپولیس و هواداران ما است. کسانی که اکنون در فدراسیون فوتبال حضور دارند، در ادوار قبلی نیز در فدراسیون سِمت داشتند. البته منظورم رئیس فدراسیون نیست و معتقدم رئیس فدراسیون مشاورانی داشت که تصمیم گیرنده اصلی بودند و الان باید پاسخگو باشند، زیرا عامل مشکلات امروز فوتبال ما آن‌ها هستند. چرا تیم ملی باید دیدار‌های خود را در یک کشور دیگر انجام دهد؟ باید تلاش می‌کردند تا میزبانی از ایران گرفته نشود، نه این که تنها به جلسه گذاشتن بسنده می‌کردند. ۱۰۰ درصد مسئولان قبلی فدراسیون و کسانی که مشاور و تصمیم گیر بوده اند، مقصر شرایط کنونی هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها