موج
کدخبر : ۳۶۷۷۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367797

صادق خرازی خطاب به سلطانی فر:

دبیر حزب ندای ایرانیان در نامه‌ای خطاب به مسعود سلطانی ‌فر وزیر ورزش و جوانان خواستار ایستادگی وزیر ورزش در برابر زد و بند‌های پشت پرده انتخابات فدراسیون فوتبال شد.

به گزارش خبرگزاری موج، صادق خرازی دبیر حزب ندای ایرانیان در نامه‌ای خطاب به مسعود سلطانی ‌فر وزیر ورزش و جوانان با اشاره به انتخابات پیش روی فدراسیون فوتبال و حواشی و شائبه‌های به وجود آمده در این انتخابات خواستار ایستادگی وزیر ورزش در برابر زد و بند‌های پشت پرده انتخابات فدراسیون فوتبال شد.

متن کامل نامه خرازی به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر سلطانی فر

وزیر محترم ورزش و جوانان

با سلام.

استحضار دارید که ورزش مفرح و جذاب فوتبال توجه بسیاری از جوانان را به خود جلب کرده و در شرایطی که کشور ما از کمبود امکانات تفریحی رنج می‌برد به عاملی مهم در افزایش نشاط ملی، روحیه سرزندگی و حتی غرور و افتخار ملی تبدیل شده است. نیک می‌دانید که هر صبح و هر شام که تیم‌های ملی و باشگاهی به عرصه می‌روند چه امید‌ها در جامعه بر می‌انگیزد و در نهایت چه اشک ها، چه لبخند‌ها و چه خشم‌ها که شکل نمی‌گیرد.

با این حال سال‌ها است که حال مدیریت فوتبال ایران خوب نیست. قرارداد‌های عجیب و غریب، اتفاقات شائبه برانگیز، ابهامات مالی فراوان و بی تدبیری‌هایی که همه و همه ریشه در مدیریت ضعیف فوتبال ایران دارد جامعه را رنج داده و خانواده‌های مشتاق ورزش را آزرده خاطر کرده است.

حال که با تاخیر فراوان، سرانجام شرایط برای برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال فراهم شده است، افکارعمومی امید فراوان بسته اند، فوتبال ملی از این وضعیت بغرنج خارج شده و چهره‌ای فوتبالی، مستقل و کارآمد در راس فدراسیون فوتبال قرار بگیرد. با این حال زمزمه‌هایی از زد وبند‌های پشت پرده، حمایت‌های مدیران وزارت ورزش و جوانان از یک کاندیدای خاص غیر فوتبالی و نفوذ گعده‌های خاص در انتخابات رئیس جدید فدراسیون به گوش می‌رسد که در صورت صحت باز شاهد روی کارآمدن فردی خواهیم بود که به جای تامین منافع اهالی فوتبال و ایجاد امید در دل نسل جوان، همچنان در خدمت جریان‌های باندی باشد و فوتبال ملی و باشگاهی را بیش از گذشته تنزل دهد.

جناب آقای دکتر سلطانی فر

خوشبختانه در انتخابات دهم اسفند چهره‌های فوتبالی کشور کاندیدایی دارند که به پاکدستی، استقلال رای، سفارش ناپذیری و اقتدار شهره است. طبیعی است این خصائص و ویژگی‌ها برای حلقه معدود و فاسدی که سال‌ها است فوتبال کشور را به بیراهه برده است، خوش نمی‌آید و از همه ابزار‌های پیدا و پنهان استفاده می‌کنند تا مدیریت پرابهام و پراشتباه خود را ذیل نام رئیس فدراسیونی در ظاهر جدید، اما کاملا همسو پیش ببرند؛ لذا در این مقطع، از شما انتظار می‌رود نقش تاریخی خود را ایفا کرده و با ایستادگی برابر جریان‌های کژاندیشی که جز مطامع فردی و باندی به چیز دیگری نمی‌اندیشند تلاش کنید با برگزاری انتخابات سالم و به دور از زد و بند‌های مرسوم و روی کار آمدن چهره‌ای نوگرا و کاربلد که اعتماد اهالی فوتبال کشور را پشت سر خود دارد، در این ماه‌های پایانی فعالیت دولت؛ نقشی اساسی در پالایش فوتبال کشور ایفا کنید.

بی شک ارزیابی جامعه ورزش کشور از کارنامه وزارت جنابعالی در وزارت ورزش و جوانان به این انتخابات گره خورده است و آینده فوتبال ایران نیز در گرو تغییر و تحولاتی جدی و اساسی در فدراسیون فوتبال است.

آرزو می‌کنم در این آزمون سرنوشت ساز سربلند بیرون بیایید و پس از این که سکان اداره فوتبال کشور از دست سیاستبازان غیرورزشی خارج شد، موفقیت‌های فوتبال ایران نیز تکرار شده و با دعای خیر میلیون‌ها هوادار عاشق فوتبال همراه شوید.

سیدمحمد صادق خرازی

دبیرکل حزب ندای ایرانیان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها