موج
کدخبر : ۳۶۶۵۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366568

علی نژاد:

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: هدف مان در انتخابات فدراسیون فوتبال برگزاری آن براساس اساسنامه است که فضای بیشتری باز شده و نامزد‌ها می‌توانند حضور داشته باشند. اولویت ما برگزاری انتخابات سالم است.

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی قایقرانی کشورمان اظهار داشت: در نشست هایی که برگزار می کنیم در نظر داریم ملی پوشان صمیمانه صحبت‌های خود را مطرح کنند و خواسته‌های خود را بگویند تا ما هم برای آن ها کار‌هایی را برای انجام دهیم.

او افزود: سهرابیان (رئیس فدراسیون قایقرانی) هم خوب کار می‌کند و محیط خوبی را برای کار فراهم کرده است و با این شرایط می‌توانیم سهمیه بگیریم و در بازی‌های آسیایی هم قایقرانی در جمع سبد مدال‌های ما باشد.

علی نژاد در رابطه با لغو رقابت‌های انتخابی المپیک توکیو در رشته بوکس بین کرد: با وجود شیوع ویروس کرونا شرایط متفاوت تر از سال‌های گذشته است. ما قبل از کرونا فکر می‌کردیم که به ۷۰ سهمیه المپیک دست یابیم، اما متاسفانه همه چیز تغییر کرد. تنها رویداد بوکس برای انتخابی المپیک قرار بود در پاییز برگزار شود که ما هم امیدوار به کسب سهمیه بودیم که متأسفانه این رویداد لغو شده است.

او ادامه داد: باید ببینیم که در رشته ژیمناستیک هم فدراسیون جهانی مسیر جدیدی را باز می‌کند یا خیر. چالش ما همین کسب سهمیه‌ها است. ۴۳ درصد سهمیه‌ها باقی مانده و فدراسیون‌های بین‌المللی باید راه‌هایی را پیش‌بینی کنند تا ما هم مطابق آن‌ها اقدام کنیم.

معاون وزیر ورزش و جوانان در مورد اینکه آیا وزارت ورزش در انتخابات فدراسیون فوتبال از نامزدی حمایت می کند یا خیر، بیان کرد:  بارها این موضوع را گفته ایم که ما در انتخابات فدراسیون فوتبال از کسی حمایت نمی‌کنیم. اگر نامزدی اعلام کرد که مورد تأئید وزارت ورزش است، اعضای مجمع حتما به این نامزد رای ندهند.

او ادامه داد: هدف مان در انتخابات فدراسیون فوتبال برگزاری آن براساس اساسنامه است که فضای بیشتری باز شده و نامزد‌ها می‌توانند حضور داشته باشند. اولویت ما برگزاری انتخابات سالم است. اینکه چه کسی رأی بیاورد به اعضای مجمع بستگی دارد. خوشبختانه آن‌ها به این بلوغ رسیده‌اند که چه کسی را باید انتخاب کنند.

علی نژاد در رابطه با آخرین وضعیت محمود فکری (سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران) در این باشگاه و اینکه آیا او در سمت خود باقی خواهند ماند یا خیر، بیان کرد:این موضوع به ما ارتباطی ندارد و مدیرعامل و هیئت مدیره باشگاه استقلال باید تصمیم بگیرند.

وی در مورد اینکه برخی کانال‌های هواداری در این مورد فعال هستند، گفت: کانال‌های هواداری نمی‌توانند تصمیم بگیرند و ما هم نقشی نداریم، فقط مدیرعامل و هیئت مدیره هر تصمیمی که به صلاح است را می‌گیرند.

معاون وزیر ورزش و جوانان در مورد آخرین وضعیت بورسی شدن استقلال و پرسپولیس بیان کرد:  این کار فرآیندی دارد و دست ما نیست و هیئت پذیرش فرابورس باید تعیین کند که چه زمانی سهام این ۲ باشگاه وارد بورس می شود. در حال حاضر باشگاه پرسپولیس به دلیل اینکه صورت‌های مالی۶ ماهه‌اش یک ماه زودتر از پرسپولیس سررسید شده، شرایط بهتری نسیت به استقلال دارد.

معاون وزیر ورزش و جوانان نشان کرد: پاداش قهرمانان ۹۸  همانند سال گذشته به فدراسیون‌ها پرداخت می‌شود تا آن‌ها به ورزشکاران و مربیان خود بدهند.

علی‌نژاد در پایان گفت: باشگاه پرسپولیس با کارگزار خود در حال مذاکره است و اگر توافق کنند با یکدیگر ادامه خواهند داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها