موج
کدخبر : ۳۶۲۱۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362121

واکنش گرشاسبی به فیلم پخش شده از رسول پناه؛

مدیرعامل سابق پرسپولیس در مورد فیلم پخش شده از رسول پناه گفت: دلیل ندارد من حرکتی کنم و کسی بیاید تصویر بردارد و ضبط کند، من باید مراقب باشم. کسانی که این افراد را گزینش می‌کنند باید پاسخ همه این اتفاقات و پاسخ مردم را بدهند.

به گزارش خبرگزاری موج، حمیدرضا گرشاسبی ، مدیرعامل سابق پرسپولیس در گفتگو با رادیو ایران در خصوص حواشی به وجود آمده در خصوص مهدی رسول پناه و اظهارات عجیب او اظهار داشت: متاسفم که در این وضعیت کرونایی که خودش اتوماتیک وار دارد به ورزش ضربه می‌زند، خودمان هم داریم ضربه می‌زنیم. خودمان کاری کرده ایم که تنش ایجاد شود و همه نگران هستند. استرس داریم تزریق می‌کنیم و اصلا نمی‌دانم اسمش را چه چیزی بگذارم. چرا قبل از اینکه این دمل چرکی نشود وجامعه را آلوده کند پیشگیری نمی‌کنیم و چگونه یک خانواده به فرزندشان بگویند بروید در استقلال و پرسپولیس بازی کنید.

وی در مورد فیلم پخش شده از رسول پناه گفت: من شخصی که اسم بردید را مقصر نمی‌دانم. اصلا رسول پناه را مقصر نمی‌دانم، من اگر الان بیایم و بنشینم جای شما قطعا اینجا کارم را بلد نیستم و آسیب می‌زنم. دین مان به ما می‌گوید خداوند ناظر و حاضر بر اعمال شما است یعنی چه؟ یعنی اگر تنها در خفا هم بودی همان را انجام دهی که در جمع انجام می‌دهی؛ بنابراین دلیل ندارد من حرکتی کنم و کسی بیاید تصویر بردارد و ضبط کند، من باید مراقب باشم. کسانی که این افراد را گزینش می‌کنند باید پاسخ همه این اتفاقات و پاسخ مردم را بدهند. تار و پود ما در ورزش شکل گرفته و من نمی‌توانم خیانت کنم و سکوت کنم در قبال آسیبی که می‌بینم به ورزش وارد می‌شود و شبانه روز آسیب وارد می‌شود. مگر می‌شود تیمی که این همه افتخار دارد و به اوج می‌رود و نشاط ایجاد می‌کند، از درون آن را نابود کنیم؟ اسم این را چه می‌توانیم بگذاریم؟ تیمی که به راحتی می‌توانست قهرمانی را به دست بیاورد و یک افتخار برای کشور و فوتبال و مملکت ما بدست بیاورد و یک نشاط در این اوضاع کرونا و مشکلات اقتصادی مردم ایجاد کند. مگر می‌شود بگوییم نمی‌دانستیم. بحثم شخص نیست، ولی این دانشکده‌های تربیت بدنی و علوم ورزش را باید تعطیل کنیم دیگر، اگر قرار است از بیرون بیاوریم و تخصص‌های ورزشی را به آن‌ها بسپارند، در این مراکز را گل بگیرند و تعطیل کنند برود.

بیشتر بخوانید:

هوادار خطاب به وزیر ورزش: آقای سلطانی فر، اخراج رسول پناه!/ رسول پناه جایی در تیم پرسپولیس ندارد

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه گفته می‌شود این فیلم را یکی از اطرافیان گل محمدی منتشر کرده، تصریح کرد: اصلا نباید صورت مسئله را پاک کنیم. هرکسی هر کمینی هم بکند. شما چرا در این دام بیفتی؟ آن هم وقتی سکاندار یک باشگاه بزرگ و بزرگترین باشگاه آسیا هستی. دنبال این چیز‌ها نباید بگردیم که چه کسی بود، چه چیزی بود. وقتی آدمی را به زور می‌آوریم یا پولی می‌دهد و می‌گوید مرا در این مسند بگذارید و پولی می‌دهد و می‌گوید باشگاه را از نظر مالی تامین می‌کنم چنین اتفاقاتی هم رخ می‌دهد، این عرصه فقط ورزش نیست، این عرصه به روحیه و تعصب مردم وصل است.

گرشاسبی درباره تغییر موضع گل محمدی و بازگشت او به تمرینات پرسپولیس، گفت:، چون دیروز علی نژاد صحبت کرد و گفت هرکس در حیطه اختیارات خودش صحبت کند و عامیانه آن را نمی‌خواهم بگویم و همه معنایش را می‌دانیم، امروز هم یحیی آمد و گفت من تحت فشار بودم و عصبانی بودم.

وی افزود: اصولش این است که هرکسی شرح وظایف دارد، هیچ جای دنیا هم این نیست که یک سرمربی در کار مدیریت، در کار بالادستی دخالت کند، اما گل محمدی مدعی است که به او توهین اخلاقی و اهانت شده بار‌ها هم گفته یکی بنشیند و ببیند علت این اهانت چیست و کسی این نشست را نگذاشته یا اگر نگذاشته من نمی‌دانم. اگر گذاشته بودند به اینجا نمی‌رسید و قطعا حل شده بود و تمام شده بود. احساس شخصی ام این است که شاید به این نتیجه رسیده باشند که رئیس هیات مدیره برکنار خواهد شد و یحیی سر تمرین رفته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها