موج
کدخبر : ۳۶۲۰۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362053

با گذاشتن نام وزیر پرسپولیسی بر روی مسعود سلطانی فر هر بی مهری ای در کار پرسپولیس انجام شد تا این تیم تضعیف شود اما پرسپولیس یعنی، تاریخ، تمدن و افتخار. سه واژه ای که هر شخصی نمی تواند جلوی آن قد علم کند.

صابر قائم مقامی-خبرگزاری موج؛ مرداد امسال بود که مطلبی با تیتر آغاز پروژه تضعیف پرسپولیس که همچنان در کارتابل خبری خبرگزاری باقی است نوشتم، اما از ترس وقاحت برخی آن مطلب منتشر نشد. در هنگام تصمیم برای انتشار آن یاد ضرب المثل "به دیوانه گفتن جنگل و آتش نزنی گفت خوب شد یادم انداختی کبریت نبرده بودم" افتادم و از انتشار آن منصرف.

اما این پروژه آغاز شده بود کبریت در دستان یار سلطانی فر در باشگاه پرسپولیس بود. رسول پناه شروع به سم پاشی و ایجاد حاشیه کرد.

پرسپولیس که در هیچ لایه ای از تیم اختلافی نداشت حالا رسول پناهی را دارد که کمر به تضعیف پرسپولیس بسته است.

از عدم مذاکره صحیح با بازیکنان و کادر فنی تا فحاشی به برخی بازیکنان و بازیکنان را به حاشیه بردن در کلیپی که از وی در کوران نقل و انتقالات پخش شده بود باعث شد بازیکنان کلیدی ای از پرسپولیس جدا شوند که حتی اگر پرسپولیس آن دوران را بدون مدیریت سپری می کرد کمتر بازیکن از این تیم جدا میشد.

از شجاع خلیل زاده که می توانست یکی از اسطوره های پرسپولیس باشد تا مهدی ترابی و .... که هر کدام مهره ای مهم در دستان یحیی بودند و یحیی اینبار نه با دستان خالی بلکه با دستی ضعیف تر از پرسپولیس فصل گذشته پا به میدان فینال لیگ قهرمانان گذاشت. فینالی که قهرمانی در آن به پرسپولیس لبخند می زد اما رد انگشتان رسول پناه بر جام اهدایی به اولسان کره جنوبی بسیار مشهود بود!

اما این پایان تضعیف پرسپولیس نبود جدایی بشار رسن با توافقی که با رسول پناه انجام داده بود و عدم اطلاع یحیی از آن، دست پرسپولیس را خالی تر از همیشه گذاشت.

اما شیر میدان سالهای اخیر فوتبال ایران در دربی نشان داد تفاوت سطح پرسپولیس با صدرنشینان موقتی لیگ برتر بسیار بیشتر از این صحبت هاست و حتی استقلال تقویت شده مقابل پرسپولیس تضعیف شده حرفی برای گفتن ندارد.

اما گل دقایق پایانی دربی ٩٤ شاید برای پرسپولیس خیر بود، خیری که اگر وزیر ورزش آن را نبیند به شر تبدیل خواهد شد. این تساوی بغض چندین ماهه یحیی گل محمدی را شکست و یحیی به طور مستقیم رسول پناه را دلیل اصلی تضعیف پرسپولیس دانست و به وزیر ورزش اولتیماتوم داد که رسول پناه از باشگاه اخراج شود یا... .

این اتفاقات در زمان وزارت بابا مسعود! در باشگاه پرسپولیس افتاد باشگاهی که نشان داده اگر کاری به کارش نداشته باشند و تصمیمات غیرفوتبالی برای این تیم نگیرند حتی اگر مانند تیم های دولتی و خصولتی دیگر به پرسپولیس کمک هم نشود و قراردادهای چندین برابری هم با بازیکنانش بسته نشود نام پرسپولیس آنقدر ابهت دارد که عاشقانش نگذارند پرچم این باشگاه به روی زمین بیوفتد.

پرسپولیس با بی مهری وزارت ورزش ضعیف تر از فصل گذشته و همچنان با اقتدار قوی ترین تیم ایران است. حال که همه هواداران، پیشکسوتان و عاشقان پرسپولیس با کادر فنی و بازیکنان یکصدا شده اند و کلیپ های منتشر شده از رسول پناه نقاب سو مدیریت، مدیریت کوچه بازاریی و رفتار لمپن مابانه وی را به منصه ظهور گذاشته و در کنار آن تصمیمات بسیار بد و حتی از روی دشمنی ای که در این مدت برای باشگاه بزرگ پرسپولیس اتخاذ کرده تنها راهی که دارد خروج از باشگاه است.

در انتها خطاب به آقای دکتر سلطانی فر عزیز که نام بزرگ پرسپولیس و برچسب گرانقیمت پرسپولیسی بودن به وی خورده است اما در عمل هیچ نشانی از رفتار مکتب پرسپولیس در تصمیمات وی دیده نمی شود عرض می کنم، اگر صحبتی نمی کنیم تنها دلیل آن حفظ آرامش تیم است و اگر کادر فنی را آنقدر تحت فشار قرار دادید که دست به افشاگری بزند، بدانید که هوادار دست در دست اعضای تیم برای رسیدن به هدفش تلاش می کند. هدف اول اخراج رسول پناه و بعد از آن بالا بردن پنجمین کاپ قهرمانی.

در پایان ادله ای که کار اخراج رسول پناه را برایتان راحتتر می کند و فیلم آن نیز با جستجویی ساده در اینترنت موجود است را ذکر می کنیم که بهانه ای برای ابقای این عضو در باشگاه باقی نماند: ١- وعده های پوچ به هواداران ٢- تفرقه افکنی بین بازیکنان ٣- توهین به مازندرانی ها ٤- فحاشی به بازیکنان تیم ٥- فحاشی در وسط خیابان ٦- تهمت دزدی به بازیکنان تیم ٧- فحاشی به کادر فنی ٨- تهمت دلالی به بازیکنان تیم ٩- بردن تیم در حاشیه قبل از فینال آسیا

تاوان شادی گل ترابی با پیراهن مقام معظم رهبری آن بود تاوان این سو مدیریت های شما چیست؟ آقای رسول پناه پشتتان به چه کسی گرم است که اینگونه آشکارا ...

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها