موج
کدخبر : ۳۶۱۳۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361397

گرشاسبی:

مدیرعامل پیشین پرسپولیس گفت: در باشگاه‌های بزرگی مانند پرسپولس تیم مهم است نه اشخاص. به نظر من این مشکلات در این مقطع خدشه‌ای به تیم وارد نمی‌کند، اما اگر این حاشیه‌ها ادامه داشته باشد قطعا پرسپولیس زمین می‌خورد.

به گزارش خبرگزاری موج، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص مشکلات این تیم گفت: برخی از افراد همیشه سعی می کنند پرسپولیس را وارد حاشیه کنند، اما پرسپولیس در روز‌های سخت کار‌های بزرگی انجام داده است. برای مثال پرسپولیس السد پرمهره را با بازیکنان جوان و کم تجربه شکست داده است.

گرشاسبی ادامه داد: در باشگاه‌های بزرگی مانند پرسپولس تیم مهم است نه اشخاص. به نظر من این مشکلات در این مقطع خدشه‌ای به تیم وارد نمی‌کند، اما اگر این حاشیه‌ها ادامه داشته باشد قطعا پرسپولیس زمین می‌خورد.

مدیرعامل پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص برخی بداخلاقی‌ و کری خوانی‌ها در بین هواداران استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: برخی از کری خوانی‌ها در شان این ۲ باشگاه بزرگ نست. این ۲ باشگاه الگوی جوانان هستند. این رفتار‌ها می‌تواند سطح فنی این ۲ تیم را پایین بیاورد. مسئولان فرهنگی و رسانه‌ها می‌توانند نقش مهمی در کمرنگ کردن این رفتار‌ها داشته باشند.

گرشاسبی در خصوص شهرآورد تهران و نتیجه آن اظهار داشت: دربی همیشه شرایط خاص خود را داشته و نمی‌توان تا پیش از بازی با اطمینان قضاوت کرد کدام تیم پیروز میدان می شود. تیمی که بدون استرس بازی کند موفق می شود. من فکر می‌کنم تیمی که تا الان باختی نداشته پیروز این دیدار می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها