موج
کدخبر : ۳۵۹۲۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359219

محمد صلاح درباره حضور در دو تیم مطرح رئال مادرید و بارسلونا گفت: چه کسی می داند در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از تایمز، محمد صلاح فعلاً در لیورپول بازی می کند و قصد رفتن از این تیم را نیز ندارد. به گفته مربی تیم یورگن کلوپ ، مهاجم مصری خوشحال است و دلیلی برای ترک او نمی بیند.

هفته گذشته صلاح ۲۸ ساله در اسپانیا مصاحبه ای انجام داد که در آن مهاجم مصری گفت فکر می کند رئال مادرید و بارسلونا دو باشگاه بزرگ هستند. صلاح درباره رفتن به یکی از این دو تیم گفت: چه کسی می داند در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

همین صحبت های صلاح بود که که منجر به حدس و گمان شد. صلاح ناراضی خواهد بود زیرا ترنت الکساندر-آرنولد در بازی لیگ قهرمانان برابر میدتیلند از بازوبند کاپیتانی استفاده می کند و صلاح بازوبند را به بازو نبست. همه این شایعات و گمانه زنی ها باعث شد که یورگن کلوپ سرمربی لیورپول به آن واکنش نشان دهد.

کلوپ گفت: محمد صلاح شرایط خوبی دارد. او واقعاً در فرم خوبی است و این چیزی است که برای من مهم است.  هیچ عکسی از تمرین امروز صبح گرفته نشده است. اگر چنین بود ، می توانستید لبخند او را ببینید تا از آن لذت ببرید.

لیورپول توانست سال ۲۰۲۰ میلادی را با صدرنشینی در لیگ برتر به پایان ببرد و نشان دهد در این فصل نیز مدعی جدی قهرمانی در لیگ برتر است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها