موج
کدخبر : ۳۵۴۴۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354487

امامی:

سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: سازمان لیگ فدراسیون کشتی تاریخ آغاز دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی را اعلام کرده و هیچکدام از تیم ها نیز تاکنون درخواستی برای تعویق این رقابت ها نداشته اند.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد ابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی برگزاری رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی گفت: فدراسیون کشتی همچون دور رفت لیگ برتر آمادگی لازم را دارد تا با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی دور برگشت لیگ را نیز برگزار کند اما همه چیز منوط به مجوز نهایی از سوی ستاد مقابله با کروناست.

وی تصریح کرد: سازمان لیگ فدراسیون کشتی تاریخ آغاز دور برگشت را اعلام کرده و هیچکدام از تیم ها نیز تاکنون درخواستی برای تعویق این رقابت ها نداشته اند.

امامی خاطرنشان کرد: برنامه ریزی دقیق و کاملی در خصوص دور برگشت لیگ و دیدار های نیمه نهایی و فینال انجام شده و اگر ستاد مقابله با کرونا مجوز نهایی را صادر کند شاهد برگزاری لیگ به بهترین شکل ممکن خواهیم بود.

بر اساس اعلام سازمان لیگ قرار است دور برگشت گروه الف لیگ برتر کشتی فرنگی طی روزهای ۹ و ۱۰ آذر و رقابتهای گروه ب درروزهای ۱۲ و ۱۳ آذر ماه برگزار می‌شود. همچنین مسابقات گروه الف لیگ برتر کشتی آزاد هم روزهای ۱۶ و ۱۷ آذر ماه و پیکارهای گروه ب نیز طی روزهای ۱۹ و ۲۰ آذر برگزار خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها