موج
کدخبر : ۳۴۷۰۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347060

رئیس فدراسیون جهانی کاراته با ارسال پیامی به فدراسیون کاراته ایران از برگزاری مسابقات ساحلی و وبینار آموزشی در کشورمان قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، «انتونیو اسپیونز» رئیس فدراسیون جهانی کاراته در پیامی از برگزاری مسابقات ساحلی و وبینار آموزشی در ایران قدردانی کرد.

در بخشی از پیام رئیس فدراسیون جهانی به سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته ایران آمده است: از اطلاعاتی که با خرسندی و قدردانی دریافت شد بسیار سپاسگزارم، مایلم به شما به خاطر تلاشتان و موفقیتی که در برگزاری مسابقات ساحلی و وبینار آموزشی کسب کردید تبریک بگویم و امیدوارم همچنان این تلاش سخت کوشانه را ادامه دهید.

اولین دوره مسابقات کاتای ساحلی به مدت چهار روز در اصفهان برگزار شد. در این رقابتها که نخستین مسابقات کاراته پس از شیوع ویروس کرونا بود ۴۶۲ رزمی کار کنترلی و غیر کنترلی شرکت داشتند که ۳۰۳ نفر در بخش بانوان و ۱۵۹ نفر در بخش آقایان به رقابت پرداختند.

همچنین نخستین وبینار آموزشی کومیته با حضور و تدریس چهار تن از قهرمانان کاراته جهان به نامهای ذبیح الله پورشب، سجاد گنج زاده، بهمن عسگری و امیر مهدی زاده در طی چهار جلسه برگزار شد.

در این جلسات آموزشی نکاتی در خصوص انجام تکنیک در فاصله‌های مختلف نسبت به حریف و نقاط مختلف داخل تاتامی به همراه اجرای آن انجام شد و سپس به سوالات و درخواست‌های شرکت کنندگان پاسخ داده شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها