موج
کدخبر : ۳۴۶۵۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346536

دیدار استقلال و الشرطه عراق در رقابت های هفته پنجم رقابت ‌های لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه تساوی یک به یک خاتمه یافت.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم‌های فوتبال استقلال و الشرطه عراق در رقابت های هفته پنجم رقابت ‌های لیگ قهرمانان آسیا یکشنبه 30 شهریور 99 ساعت 22:30 دقیقه به مصاف هم رفتند و در نهایت این دیدار با نتیجه تساوی یک به یک خاتمه یافت. 

تیم عراقی که برای این دیدار انگیزه زیادی داشت در نیمه اول برتر از استقلال ظاهر شد و موقعیت های زیادی را روی دروازه تیم ایرانی ایجاد کرد. 

سبزپوشان عراقی در نیمه اول موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند که در دقیقه ۲۶ یکی از این موقعیت ها را توسط مزین فیاض به گل برتری تبدیل کردند. 

در ادامه استقلال بر تعداد حملاتش افزود تا بتواند گل خورده را جبران کند اما این تیم پس از رسیدن به پشت محوطه جریمه حریف برنامه خاصی برای رسیدن به دروازه و باز کردن آن را نداشت تا نیمه اول را با شکست پشت سر بگذارد. 

در نیمه دوم استقلال شرایط به مراتب بهتری داشت و توانست گل خورده را جبران کند.

مجید نامجومطلق برای نیمه دومش اقدام به چند تعویض کرد که مهمترین و تاثیرگذارترینش حضور علی کریمی و ارسلان مطهری در زمین بود که سهم زیادی در تحول استقلال داشتند و این تیم توانست یک نیمه برتر از حریف عراقی خود باشد. 

استقلال در نیمه دوم موقعیت های زیادی برای گلزنی داشت اما تنها یک بار در دقیقه ۶۸ توسط ارسلان مطهری به گل رسید.

آبی پوشان برای صعود از این مرحله نیاز به پیروزی داشتند اما هر چه حمله کردند نتوانستند دروازه حریف را برای بار دوم باز کنند و درنهایت به تساوی رسیدند تا تکلیف صعود به دیدار آخر برابر الاهلی عربستان کشیده شود. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها