موج
کدخبر : ۳۴۴۹۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344986

مدیرعامل باشگاه پیکان درباره شرایط تیم فوتبال این باشگاه در نقل و انتقالات تابستانی توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پیکان درباره شرایط تیم فوتبال این باشگاه در نقل و انتقالات تابستانی گفت: با توجه به تمدید قرارداد ویسی، از او لیست بازیکنان مدنظرش را درخواست کردیم و او هم این لیست را به ما داد، اما حبابی که به دلیل نبود نظارت، در قیمت بازیکنان ایجاد شده شرایط را به سمتی برده که فعلا اقدامی نکنیم. با این حال تلاش می‌کنیم ظرف ۱۰ روز آینده، از لیستی که ویسی به ما داده تیم را در پُست‌هایی که نیاز است تقویت کنیم.

گرشاسبی درباره ممنوعیت جذب بازیکن و مربی خارجی اظهار داشت: به اعتقاد من وضع چنین قوانینی ضعف ما را می‌رساند و صورت مسئله را پاک می‌کند. با این کار به قوانین فیفا و AFC بی احترامی می‌کنیم. به جای اینکه نظارت قوی و درستی داشته باشیم، کاری می‌کنیم که قیمت بازیکنان داخلی چند برابر شود. متاسفانه با وضع این قانون غلط، کاری کرده اند که حتی باشگاه‌هایی که نمی‌خواستند ریخت و پاش کنند هم به خرج افتاده اند. به نظرم وضع قانون منع جذب بازیکن و مربی خارجی تصمیم درستی نبود و باید نظارت‌ها را بیشتر می‌کردیم.

* باید جلسه‌ای برگزار می‌کردند تا از استخوان خورد کرده‌های ورزش نظرخواهی شود

مدیرعامل باشگاه پیکان در ادامه گفت: وقتی مدیری که امتحانش را پس داده، دوباره می‌آورند نباید انتظار داشت شرایط باشگاه‌ها بهتر شود. تصمیمات باید با تفکر باشد. حداقل باید جلسه‌ای برگزار می‌کردند تا از استخوان خورد کرده‌های ورزش نظرخواهی شود. این قانون باید از فیلتر اعضای هیئت مدیره و مدیران عامل باشگاه‌ها می‌ گذشت و سپس آن را ابلاغ می‌کردند. این قوانین چشم بسته وضع می‌شود و گرفتاری فوتبال و باشگاه‌ها را در پی دارد.

او درباره پیشنهاد‌های واسعی و مغانلو گفت: هر ۲ بازیکن می‌توانند پیکان را ترک کنند، اما ۴۰ درصد از مبلغ قرارداد آن‌ها به باشگاه تعلق می‌گیرد. باشگاه نمی‌تواند این بازیکنان را به زور نگه دارد و اختیار دست خودشان است. مغانلو از یک تیم پرتغالی پیشنهاد رسمی دارد و مشغول انجام کارهای خود برای سفر به این کشور است. اگر انتقال او به لیگ پرتغال عملی نشود، راهی یک تیم داخلی می‌شود. واسعی هم چند پیشنهاد داشت، اما خودش تصمیم گرفت به استقلال برود. ما هم شرایطی داریم که در صورت موافقت استقلالی ها، واسعی می‌تواند به این تیم ملحق شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها