موج
کدخبر : ۳۴۲۹۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342929

هافبک تیم ملی فوتبال ایران با باشگاه آریس یونان برای فصل بعد به توافق نهایی رسید.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت رادیو ورزش یونان، احسان حاج صفی مدافع - هافبک تیم ملی فوتبال ایران با تیم آریس یونان به توافق نهایی رسید به باشگاه یونانی اعلام کرده است به دلیل قرارداد و تعهدی که به سران تیم تبریزی دارد بعد از پایان کار این تیم در جام حذفی به یونان خواهد آمد تا قرارداد خود را با این تیم امضا کند.

تراکتور در نیمه نهایی جام حذفی حضور دارد و در صورتی که سه شنبه همین هفته برابر نفت مسجدسلیمان شکست بخورد، حاج صفی بلافاصله بعد از این دیدار راهی یونان خواهد شد ولی در صورتی که تراکتور راهی دیدار نهایی شود، سفر بازیکن ایرانی به یونان با تاخیر همراه خواهد بود و این بازیکن بعد از پایان دیدار نهایی جام حذفی و پایان کار تراکتور در این رقابت ها به یونان خواهد رفت.

با این حال آنچه که قطعی است، حاج صفی با تیم یونانی به توافق نهایی رسیده است و جواب مثبت خود را به پیشنهاد تیم یونانی اعلام کرده است. این بازیکن ایرانی قبلا در پانیونیوس و المپیاکوس یونان نیز حضور داشت و سابقه بازی در لیگ دسته دو فوتبال آلمان را نیز در کارنامه خود دارد و برای دومین بار حضور در فوتبال یونان را تجربه خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها