موج
کدخبر : ۳۴۲۲۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342233

ادعای العالم

براساس ادعای العالم، رای پرونده شکایت ویلموتس از فدراسیون فوتبال صادر شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، ظاهرا پرونده شکایت مارک ویلموتس علیه فدراسیون فوتبال در فیفا و در خواست غرامت بیش از 6 میلیون یورویی که تبدیل به یک پرونده حساس برای فوتبال ایران شده است، تعیین تکلیف شده است.

البته هنوز طرفین در این باره هیچ اظهارنظر رسمی نکرده اند اما برخی شایعات از محکومیت فدراسیون فوتبال ایران خبر می دهند. ظاهرا طی روزهای پنجشنبه و جمعه، رای کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان رای این پرونده را انشا کرده اند.

در فضای مجازی برخی خبرنگاران حوزه فدراسیون فوتبال توییت کرده اند که فدراسیون فوتبال درحکم بدوی به پرداخت 6 میلیون و 200 هزار یورو محکوم شده است. البته این اخبار رسمی نیست و باید دید طرفین کی در این باره به صورت رسمی اظهار نظر می کنند.

فدراسیون فوتبال حتی اگر هم به پرداخت سه ماه حقوق عقب افتاده ویلموتس محکوم شود یک پیروزی بزرگ برای فدراسیون فوتبال است و با این وضعیت ارزی هم اگر فدراسیون به پرداخت سه میلیون یورو محکوم شود، بهتر از این است که شش میلیون و دویست هزار یورو محکوم شود.

البته اگر خبر صدور رای ویلموتس درست باشد، فدراسیون فوتبال می تواند به دادگاه بین المللی ورزش اعتراض کند. البته اول باید 25 هزار فرانک سوییس، برای گرفتن رای پرونده پرداخت کند و برای اینکه پرونده به دادگاه بین المللی ورزش، برود 25 هزار فرانک دیگر واریز کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها