موج
کدخبر : ۳۴۱۳۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341387

سلطانی فر:

وزیر ورزش و جوانان گفت: برای خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس اراده و تفاهم ملی وجود دارد و این کار با شهامت، بدور از انتقاد‌های خرده بینانه و بر اساس اصول حاکم بر خصوصی سازی در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان درباره آخرین وضعیت خصوصی سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس گفت: مطابق برنامه بدون حتی یک روز اتلاف وقت، برنامه را شخصا به همراه مدیران و متخصصان سازمان خصوصی سازی و فرابورس دنبال می‌کنم.

وزیر ورزش و جوانان درباره اجماع نهاد‌های مختلف برای واگذاری استقلال و پرسپولیس توضیحاتی را ارائه و در ادامه افزود: برای خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس اراده و تفاهم ملی وجود دارد و این کار با شهامت، بدور از انتقاد‌های خرده بینانه و بر اساس اصول حاکم بر خصوصی سازی در حال انجام است.

سلطانی فر با اشاره به ظرفیت‌های قابل توجه بخش خصوصی بیان کرد: اطمینان دارم با خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس، چهره فوتبال ایران تغییر بزرگ و مثبتی خواهد کرد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: با واگذاری این ۲ تیم ظرفیت‌های معطل مانده اقتصادی آن‌ها شکوفا می‌شود و هواداران عملا در اداره آن‌ها سهیم می‌سوند و نتایج درخشان آن را خواهند دید.

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: اگر امروز به فکر خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس نباشیم و برای اداره آن‌ها تنها متکی به درآمد‌های محدود فعلی باشیم، مسلما در آینده گرفتاری‌های عمیق تری پیدا می‌کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

نظرسنجی

نتیجه دیدار پرسپولیس و پاختاکور در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را پیش بینی کنید.
نتایج

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها