موج
کدخبر : ۳۳۹۰۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339027

احمد سعادتمند:

مدیر عامل باشگاه استقلال گفت: در تلاش هستیم بدون واسطه در ایران یا ایتالیا با استراماچونی مذاکره کنیم تا موضوع شکایتش به فیفا تمام شود.

به گزارش خبرگزاری موج، احمد سعادتمند مدیر عامل باشگاه استقلال گفت: ما برای اینکه بتوانیم هزینه‌ها را تامین کنیم به سمتی رفتیم که در بخش اقتصادی موفق‌تر باشیم. باشگاه بزرگ استقلال قرارداد خوبی را با شرکت مورد نظر منعقد کرده است و از هواداران می‌خواهم به باشگاه کمک کنند. درصد سود استقلال مشخص است و به حساب ما می‌آید و هواداران شک نکنند سود حاصل از قرارداد با شرکت مورد نظر فقط به حساب باشگاه واریز می‌شود.

او درباره بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال گفت: متاسفانه قرارداد‌هایی از گذشته بود که به مراحل نهایی رسیده و عملیاتی شده است. درباره پرونده بویان بخش عمده‌ای از طلب وی را از محل درآمد هایمان در فیفا تامین کردیم و یک سوم باقی مانده را با کمک هیئت مدیره تامین می کنیم.

سعادتمند ادامه داد: پرونده شفر هم به ۶۰۰ هزار دلار رسیده که در تلاش هستیم بخش اعظمی از این رقم را پرداخت و بخش دیگر را با او توافق کنیم و در مدت ۲ ،۳ ماه آن را بپردازیم.

مدیر عامل باشگاه استقلال گفت: استراماچونی شکایتی را به فیفا مطرح کرده و تاریخ بررسی این پرونده هنوز مشخص نشده، اما در تلاش هستیم بدون واسطه در ایران یا ایتالیا با او مذاکره کنیم تا این موضوع تمام شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا رای دیدار پارس جنوبی جم و استقلال -تکرار بازی- رای عادلانه ای است؟
نتایج