موج
کدخبر : ۳۳۸۹۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338925

صالحی امیری:

رییس کمیته ملی المپیک گفت: تمام شواهد و مستندات حاکی از این است که سال دیگر در چنین روزی در المپیک توکیو خواهیم بود پیش بینی ها بر این است المپیک در زمان خودش برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک در فاصله زمانی یک سال مانده تا آغاز بازی های المپیک بیان کرد: امروز روزی است که همه باید در توکیو حاضر می شدیم و ملت، تلاش ها و قهرمانی های شما را مشاهده می کردند.  به نظرم پدیده کرونا هم تهدید هم فرصت بود.  از این جهات تهدید بود که تمام برنامه های ما و ۲۰۶کشور را دستخوش تغییر کرد. از این جهت هم یک فرصت بود که  به فکر انسانهایی باشیم که دچار بحران شده اند و و رزشکاران همدردی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

او ادامه داد: هدف از رسیدن به سکو قهرمانی،  رسیدن به مرام پهلوانی است. اگر ما نتوانستیم به توکیو برویم اما امروز در کنار هم وطنان خود هستیم احساس مشترک هم دردی داریم.

صالحی امیری در مورد برگزاری المپیک در سال آینده گفت: تمام شواهد و مستندات حاکی از این است که سال دیگر در چنین روزی در المپیک توکیو خواهیم بود پیش بینی ها بر این است المپیک در زمان خودش برگزار خواهد شد. از همه قهرمانان، مربیان، فدراسیون ها و کادر سرپرستی تشکر می کنم که در شرایط سخت  در کنار هم هستند. ما و وزارت ورزش و کمیته ملی پار المپیک تعهد داریم  با تمام توان و ظرفیت کنار. ورزشکاران باشیم و با حضور قهرمانان در سکوهای المپیک توکیوکام ملت را شیرین خواهند کرد.من ایمان دارم قهرمانان یک بار دیگر  با عزم و اراده آهنین، غیرت و غرور ایرانی به جهانیان نشان خواهند داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا رای دیدار پارس جنوبی جم و استقلال -تکرار بازی- رای عادلانه ای است؟
نتایج