موج
کدخبر : ۳۳۸۴۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338437

اسکوچیچ:

سرمربی تیم ملی ایران گفت: ما باید تمام تلاش خود را به کار ببندیم تا راه را برای صعود از گروه هموار کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی درباره آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال ایران نوشت: دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی ایران، از وقتی که به این کشور بازگشته لحظه‌ای درنگ نکرده است.

تیم ملی ایران در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه آسیا و جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ چین با چالش بزرگی مواجه است.

اسکوچیچ پیش از شروع بازی‌های گروه  C در ماه اکتبر، مشغول استعدادیابی است.

۲ شکست متوالی ایران مقابل بحرین و عراق به این معنی است که تیم ملی ایران برای صعود به دور سوم رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ مجبور است هر چهار بازی باقیمانده خود را پیروز شود و اسکوچیچ مصمم است که بهترین بازیکنان را در اختیار داشته باشد.

اسکوچیچ در این باره گفت: از وقتی که به ایران برگشته ام برای تماشای بازی‌ها در ورزشگاه‌ها حضور یافته ام تا بازیکنان را زیر نظر بگیرم. همچنان به تماشای مسابقات ادامه خواهم داد تا بازیکنان بیشتری را ببینم.

ایران در رتبه سوم گروه C قرار گرفته و احتمالاً باید کامبوج، هنگ کنگ، بحرین و عراق را شکست تا به مرحله بعدی راه یابد.

اسکوچیچ افزود: وضعیت ما در گروه خوب نیست، اما ما سرگرم بررسی و آنالیز عملکرد خود هستیم تا بهترین راه را در آینده پیدا کنیم. من می‌خواهم اینجا دست به کار‌های بزرگی بزنم و به هواداران قول می‌دهم که شرایط تیم با گذشته متفاوت خواهد بود.

این مربی ۵۱ ساله گفت: من از خودم انتظار زیادی دارم و می‌دانم که همه ایرانیان انتظار دارند که به جام جهانی ۲۰۲۲ صعود کنیم. من مسئول این کار هستم و به همین دلیل است که من اینجا هستم. می‌دانم که بازی در جام جهانی برای ایرانی‌ها بسیار مهم است.

اکنون زمان آن است که به مسائل بزرگ فکر کنیم. ما باید تمام تلاش خود را به کار ببندیم تا راه را برای صعود از گروه هموار کنیم. ما باید افکار بزرگی داشته باشیم. در این مقطع ما نیازمند حمایت هستیم و باید تمام انرژی خود را روی به پایان رساندن کار (صعود به جام جهانی) متمرکز کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها