موج
کدخبر : ۳۳۸۲۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338230

سلطانی ‌فر:

وزیر ورزش و جوانان گفت: با اطمینان می‌گویم ورود استقلال و پرسپولیس به بورس، رونق آن را افزایش خواهد داد و کسب و کارهای این بخش بواسطه هواداران میلیونی و جدید الورود رشد زیادی خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌ فر وزیر ورزش و جوانان در سفر استانی خراسان جنوبی گفت: کار تاریخی و بزرگی بعد از 41 سال برای استقلال و پرسپولیس در حال انجام است و امیدوارم با حمایت همه دوستداران فوتبال و به ویژه پیشکسوتان عزیز در آینده نزدیک شاهد واگذاری استقلال و پرسپولیس باشیم.

وی افزود :برای خصوصی شدن دو باشگاه زمان زیادی را برای مذاکره و توافق با دولت و نهادهای مختلف اختصاص دادم و خوشبختانه امروز این واگذاری با اجماع و نظر موافق رئیس جمهور، دولت و تمامی نهادهای مرتبط به صورت کاملا تخصصی و با کمترین خطا توسط سازمان ‌های مسئول صورت می‌گیرد.

* دولت هیچ سهمی را از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را برای خود نگه نمی ‌دارد

سلطانی ‌فر گفت: در پرسپولیس و استقلال آینده دولت هیچ سهمی را از دو باشگاه را برای خود نگه نمی‌دارد و تماماً در فرایند واگذاری در اختیار مردم، هواداران و پیشکسوتان قرار می‌گیرد.

وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: با متخصصان زیادی در حوزه اقتصاد و بازار بورس صحبت کرده‌ام و با اطمینان می‌گویم ورود استقلال و پرسپولیس به بورس، رونق آن را افزایش خواهد داد و کسب و کارهای این بخش بواسطه هواداران میلیونی و جدید الورود رشد زیادی خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: مطمئن هستم با خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس، هم سودآوری آنها افزایش پیدا می‌کند و هم بسیاری از مشکلات مدیریتی و مسائل سال‌های گذشته این دو تیم تکرار نخواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها