موج
کدخبر : ۳۳۶۴۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336441

رمضانی:

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: می‌توانستیم اعلام نکنیم و برویم بازی کنیم. متاسفانه در فوتبال خیلی از تیم‌ها برای امتیاز ممکن است هرکاری بکنند.

به گزارش خبرگزاری موج، سعید رمضانی سرپرست تیم فوتبال استقلال درمورد اینکه گفته می‌شود سازمان لیگ اعلام کرده اگر استقلال به جم نرود، ۳ بر صفر بازنده خواهد شد، گفت: بعید می‌دانم چنین اتفاقی رخ دهد، اما با توجه به شرایط، بحث اصلی ما سلامتی بازیکنان و خانواده هایشان و تیم حریف است. می‌توانستیم اعلام نکنیم و برویم بازی کنیم. متاسفانه در فوتبال خیلی از تیم‌ها برای امتیاز ممکن است هرکاری بکنند.

سرپرست تیم استقلال درباره ادعا‌های باشگاه پارس جنوبی و وجود برخی پشت پرده‌ها درباره تست‌های کرونای استقلالی‌ها گفت: هیچ پشت پرده‌ای نداریم. اگر می‌خواستیم سو استفاده کنیم، بدون اینکه اعلام کنیم می‌رفتیم بازی می‌کردیم و امتیاز می‌گرفتیم. اما افاضلی، سرمربی پارس جنوبی، چون همسرش در ایفمارک حضور دارد، می‌تواند اطلاعات کامل را از او  بگیرد.

رمضانی در خصوص تعطیلی تمرینات استقلال به مدت ۲ هفته، عنوان کرد: امروز باید ببینیم شرایط تست‌ها چگونه است. فعلا ۱۳ نفر مبتلا داریم و مرحله دوم بحث کادر ما است که هنوز اضافه نشده اند.

* آمادگی داریم هرموقع سازمان لیگ خواست تست بدهیم

او درباره اینکه گفته  شده تیم‌ها می‌توانند به آزمایشگاهی بروند و پول بدهند و تست کرونای آن‌ها مثبت شود، گفت: ممکن است اینگونه  باشد، اما ما اینطور نیستیم. آمادگی داریم هرموقع سازمان لیگ خواست تست بدهیم. ‌ای کاش به جای این کارها، دیگر تیم ها، استقلال را الگو قرار بدهند نه اینکه بخواهند به خاطر منافع خود هر کاری بکنند. من فکر می ‌کنم در نهایت استقلال به عنوان یک الگو بین تمام تیم‌ها مطرح می‌شود.

رمضانی در واکنش به اینکه یکی از اعضای ستاد مبارزه با کرونا در ورزش گفته لیگ برتر یک هفته تعطیل خواهد شد، عنوان کرد: من این را نمی‌دانم، اما شرایط مناسب نیست. از روز اول داد و فریاد زدیم که شرایط برای برگزاری مسابقه مناسب نیست. روزی هم که می‌خواستیم به اهواز برویم گفتیم آنجا منطقه قرمز است و اجازه بدهید شهر دیگری بازی کنیم.  قبل از سفر به اهواز همه چیز خوب بود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه سعید آذری مدعی شده استقلال وقتی از اهواز برگشته تست داده و موردی مثبتی نداشته است، گفت: این ویروس یک دوره نهفته دارد و بعد از آن همه چیز مشخص می‌شود. اگر همین الان هم با یک فرد مبتلا برخورد داشته باشیم و مبتلا شده باشیم ممکن است ۵-۶ روز بعد آزمایش مان مثبت شود. متاسفانه هر حرفی می‌زنند.

رمضانی در خصوص اینکه آیا سازمان لیگ صحبتی در مورد نتیجه بازی با باشگاه استقلال داشته، عنوان کرد: خیر ما مستندات و اسناد و مدارک را دادیم. سازمان لیگ هم گزارش خود را می‌دهد و بعد از آن کمیته انضباطی تصمیم می‌گیرد که چه اتفاقی برای این بازی می‌افتد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا رای دیدار پارس جنوبی جم و استقلال -تکرار بازی- رای عادلانه ای است؟
نتایج