موج
کدخبر : ۳۳۵۶۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335670

صالحی امیری:

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: امیدوارم کسانی که با انگیزه سیاسی به دنبال انتقام از جودو هستند رسوا شوند. حفظ خانواده جودو نکته مهمی است که باید به آن توجه شود. ویزر خواهد رفت و جودو خواهد ماند.

به گزارش خبرگزاری موج، سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک در دیدار با مسئولان فدراسیون جودو گفت: آینده جودو از نظر من روشن است. آینده از آن کسانی است که مقابل رفتار فدراسیون جهانی مقاومت کردند. این دوره زودگذر است. جودو به اوج باز می ‌گردد و در همه استان‌ها نسل جوان به عرصه آسیا، جهان و المپیک بازخواهند گشت. در واقع با نگاه امیدوار کننده معتقدم روزهای اوج جودو در پیش است.

وی افزود: مجموعه مدیریت جودو و آرش میراسماعیلی با انگیزه و جدی توانست این خانواده بزرگ را با وجود چالش‌ها حفظ و رویدادها را برگزار کنند و این انسجام قابل تقدیر است‌.

رئیس کمیته ملی المپیک در بحث بین‌الملل مربوط به این رشته گفت: نکته اول فعالیت دیپلماسی و نکته دوم دادگاه CAS است. ما از همه ظرفیت‌ها برای حقانیت جودو استفاده کردیم و بیش از 20 ملاقات با اعضای هیئت اجرایی IOC و مسئولین آن و فدراسیون‌های جهانی داشتیم. همچنین چهار مکاتبه با توماس باخ داشتیم و ثابت کردیم رفتار ویزر سیاسی و انتقام‌جویانه است. در دیدار من و سلطانی‌فر با توماس باخ و  مدیران ارشد کمیته بین‌المللی المپیک نیز این موضوع مطرح شد . در صورت رسیدگی عادلانه نتیجه CAS به نفع ما خواهد بود.

صالحی‌امیری عنوان کرد: کادر مدیریتی ورزش از جودو حمایت کند تا در شرایط تعلیق دغدغه نداشته باشد. بیش از 100 ساعت برای دفاع از حقانیت جودو وقت داشتیم و هنوز هم دنبال آن هستیم. هفته قبل من و وزیر و علی‌نژاد با میراسماعیلی جلسه داشتیم. امیدوارم کسانی که با انگیزه سیاسی به دنبال انتقام از جودو هستند رسوا شوند. حفظ خانواده جودو نکته مهمی است که باید به آن توجه شود. ویزر خواهد رفت و جودو خواهد ماند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها