موج
کدخبر : ۳۳۲۷۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332763

اینفانتینو:

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: ما در حال ایجاد ساز و کاری برای کمک به بخش هایی از فوتبال که نیازمند حمایتند هستیم. در این طرح فوتبال زنان حائز اهمیت و توجه ویژه در کمک های مالی است."

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از خبرگزاری فرانسه،  جانی اینفانتینو رئیس فدراسیون فوتبال فیفا دیروز در پیامی که از طریق فن آوری ویدئویی به فدراسیون های فوتبال عضو فیفا اعلام شده که در حال مطالعه برای اجرای یک طرح کمک مالی برای خانواده فوتبال است.

اینفانتینو در این ویدئو گفت: "در چارچوب مشاوره های سازنده و با در نظر گرفتن منافع فوتبال ، فیفا بدون درنگ در حال کار و برنامه ریزی است تا راه حلی را در این رابطه ارائه بدهد."

او افزود:" ما در حال ایجاد ساز و کاری برای کمک به بخش هایی از فوتبال که نیازمند حمایتند هستیم. در این طرح فوتبال زنان حائز اهمیت و توجه ویژه در کمک های مالی است."

فدراسیون بین المللی فوتبال(فیفا) در اواخر ماه آوریل حدود 150 میلیون دلار(133 میلیون یورو)  به 211 فدراسیون عضو در نظر گرفت  تا بتوانند پیامدهای مالی بحران شیوع ویروس کرونا را تامین کنند. کمی بعد یوفا نیز اعلام کرد که 236.5 میلیون یورو برای کمک به 55 فدراسیون عضوش اختصاص داده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها