موج
کدخبر : ۳۳۲۰۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332071

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس خود را متعهد به کلیت توافق با باشگاه شهرخودرو می داند، اما به دلیل ایراد شکلی طبق اساسنامه از بازرسی کل کشور استعلام گرفته ایم.

به گزارش خبرگزاری موج مهدی رسول‌پناه، در ارتباط با قرارداد با یحیی گل محمدی و دستیاران وی و تفاهمنامه با باشگاه شهرخودرو، اظهار داشت: به نظر می‌رسد، از مساله‌ای که مطرح شد، برداشت دقیقی نشده است. قبل از هر چیز باید بر حسن نیت باشگاه شهرخودرو در نحوه و شرایط انتقال گل‌محمدی و دستیاران او به پرسپولیس تاکید کنم و از مدیریت باشگاه شهرخوردو هم کمال تشکر را داریم.

وی ادامه داد: آنچه مورد اشاره ما بود، این است که در اساسنامه شرکت پرسپولیس نحوه تنظیم اسناد تعهدآور برای باشگاه، تعریف و مشخص شده است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: توافق با باشگاه شهرخودرو جهت این انتقال، جز چنین اسنادی است و طبق اساسنامه تعیین شده است که اسناد تعهدآور چگونه صادر می‌شود و به امضای چه کسانی می‌رسد. باشگاه پرسپولیس از باب ماهیت و کلیت توافق صورت گرفته با باشگاه شهرخودرو، خود را متعهد می‌داند، ولی صورتجلسه تنظیم شده از نظر شکلی و امضا‌های مندرج، ایراد وارد شده است.

رسول‌پناه در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به این که صورتجلسه تنظیمی، از نظر شکلی و ذی‌حسابی باشگاه، دچار ایراد بود، در این ارتباط از سازمان بازرسی کل کشور، استعلام گرفته‌ایم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا رای دیدار پارس جنوبی جم و استقلال -تکرار بازی- رای عادلانه ای است؟
نتایج