موج
کدخبر : ۳۳۱۴۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331473

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان ظهر امروز با رئیس فدارسیون کشتی دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان ظهر امروز در محل فدراسیون کشتی حضور یافت و با رئیس فدارسیون کشتی دیدار کرد.

علی نژاد ابتدا با حضور در محل خانه کشتی شهید صدرزاده از نزدیک خسارات وارد شده به این خانه کشتی که روز شنبه دچار آتش سوزی شده بود را بررسی کرد.

علیرضا دبیر نیز در این بازدید، توضیحاتی را در مورد چگونگی شروع حریق در این سالن و نیازمندی‌های این سالن به دلیل فرسوده بودن عنوان کرد.

معاون وزیر ورزش و جوانان پس از بررسی محل دچار حادثه گفت: خوشبختانه آتش سوزی قبل از اینکه به دیگر نقاط سالن سرایت کند، محار شد و از پیش آمدن یک حادثه بزرگ جلوگیری بعمل آمد.

در ادامه این حضور، معاون وزیر ورزش و جوانان بازدیدی را نیز از خانه کشتی شهید ابراهیم هادی محل اصلی تمرین تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان که سال گذشته توسط فدراسیون کشتی مورد بازسازی و نوسازی کامل قرار گرفته بود، داشت و از نزدیک ناظر امکانات مهیا شده در این خانه کشتی بود.

همچنین جلسه‌ی یک ساعته‌ای بین علی نژاد و علیرضا دبیر رئیس فدراسیون در مورد برنامه‌ های جاری فدراسیون، مسائل بودجه ای، مشکلات مالی، کار‌های در دست اقدام و پیش روی کشتی کشور از جمله حضور قدرتمند تیم ‌های ملی در المپیک توکیو برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا رای دیدار پارس جنوبی جم و استقلال -تکرار بازی- رای عادلانه ای است؟
نتایج