موج
کدخبر : ۳۳۱۲۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331284

مسعود سلطانی فر:

وزیر ورزش و جوانان گفت: عید فطر، عید غلبه بر نفس، مهار خواهش ‌های نفسانی و بازگشت به فطرت حقیقی انسانی است.

به گزارش خبرگزاری موج، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به همه مردم ایران به ویژه خانواده بزرگ جوانان و ورزش تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

به شکرانه توحید.

به شکرانه این عید.

به پاس سرافرازی‌، در بندگی خالص باریتعالی...

الهی؛‌ ای عظمت بی‌‌پایان و‌ای دارنده هر دو جهان‌ای ذات بی‌‌مثال سخاوت،‌ای کمال بی‌ زوال قدرت،‌ای بخشنده‌ ترینی که معنای بخششی و‌ای آمرزنده‌‌ای که پدیدآورنده تقوایی از تومی‌‌خواهیم به حق این فرخنده روز، که برای دل‌‌های مؤمن، عید قرار داده‌‌ای، سلام و درودمان را نثار پیامبر عشق و رحمت، حضرت ختمی مرتبت مُحمّد نبی (ص) و اهل بیت طاهریینش (ع) می‌نماییم.

عید فطر، عید غلبه بر نفس، مهار خواهش ‌های نفسانی و بازگشت به فطرت حقیقی انسانی است که در پرتو بندگی خالصانه خدای کریم در ماه صیام و شب‌های بابرکت قدر حاصل آمده، حرکت به سمت سعادت و رستگاری را نوید می‌دهد.

فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان‌های پاک و بیدار که به شکرانه این نعمت بی کران، به ستایش ذات اقدس الهی پرداخته و زنگار گناه را از آئینه روشن قلب و جان می‌زداید.

الهی در پایان این ماه پربرکت چشممان را به جمال دلارای مهر موعود (عج)، در هم شکننده ظلمت و تاریکی، روشن کن، تا نماز عید رابا ایشان و در فضای عطرآگین ولایت، به جای آوریم، نمازی که آکنده از روح اجابت باشد، آکنده از قنوت‌‌های سبز آرزومندی.

عید فطر مبارک

مسعود سلطانی فر

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها