موج
کدخبر : ۳۲۸۵۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328580

فدراسیون جهانی رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه می اعلام کرد که ۶ هوگوپوش ایرانی جایگاه خود را در میان برترین ‌های جهان تداوم بخشیدند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، فدراسیون جهانی رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه می اعلام کرد که ۶ هوگوپوش ایرانی جایگاه خود را در میان برترین ‌های جهان تداوم بخشیدند.

مهتاب نبوی نخستین بانوی پاراتکواندوکار کشورمان با ۸۲/۵۰ امتیاز همچنان در رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (K۴۱) قرار دارد. سعید صادقیان‌پور در وزن ۶۱- کیلوگرم (K۴۲) با ۲۰۸/۵۰ امتیاز در رده دوم قرار دارد."سجاد جوانبخت" در این وزن و کلاس ۴۴ با ۵۰/۳۴ امتیاز در رده دوازدهم جای گرفته است.

محمدرضا شعبانی در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۲) با کسب ۸۳/۵۳ امتیاز رده ششم را به خود اختصاص داده است و مهدی کردلو دیگر نماینده این وزن با ۱۰/۹۸ امتیاز در رده چهاردهم قرار دارد.

احمد نریمانی هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۲) نیز با ۱۹۱/۳۰ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ کرد."مهدی بهرامی آذر" در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۳) با ۱۰۶/۵۰ امتیاز به جایگاه دومی خود تداوم بخشید.

مهدی پوررهنما در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۴) با ۱۹۱/۸۴ امتیاز در رده سومی قرار دارد. محمود جعفرزاده نیز با ۵۱/۵۴ امتیاز در رده چهاردهم جای گرفته است."علیرضا بخت" در این وزن نیز در چهل و هفتم قرار دارد.

اصغر عزیزی پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۴ K) با ۱۴۷/۱۸ امتیاز در جایگاه پنجم جدول رده‌بندی باقی ماند. حامد حق‌شناس دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۵۰/۳۸ امتیاز رده چهاردهم را به خود اختصاص داد."محسن عبدی" در این وزن نیز جایگاه پنجاه و نهمی را در اختیار دارد.

گفتنی است؛ پارتکواندو برای نخستین بار در بازی‌های پارالمپیک توکیو برگزار می‌شود که مهدی پوررهنما و اصغر عزیزی موفق شدند سهمیه حضور در این رقابت‌ها را کسب نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها