موج
کدخبر : ۳۲۶۳۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326353

شجاع خلیل زاده:

مدافع پرسپولیس گفت: به هر حال به دلیل شرایطی که بخاطر شیوع کرونا پیش آمده، لیگ برتر هم با وقفه همراه شده اما امیدوارم که هر چه زودتر مسابقات لیگ برتر آغاز شود. واقعا دلتنگ هواداران و بازی هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج، شجاع خلیل زاده مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌وگو با سایت پرسپولیس در خصوص بلاتکلیفی به وجود آمده برای آغاز مجدد لیگ برتر گفت: به هر حال به دلیل شرایطی که بخاطر شیوع کرونا پیش آمده، لیگ برتر هم با وقفه همراه شده اما امیدوارم که هر چه زودتر مسابقات لیگ برتر آغاز شود. واقعا دلتنگ هواداران و بازی هستیم و امیدوارم که هر چه زودتر این روزها تمام شود. 

وی ادامه داد: من این روزها در خانه تمریناتم را انجام می‌دهم و سعی می‌کنم با برنامه‌هایی که مربیان داده‌اند در فرم بدنی خوبی باشم. امیدوارم که تمرینات به زودی آغاز شود تا در کنار هم برای موفقیت پرسپولیس تلاش کنیم. 

خلیل‌زاده در خصوص شرایط باشگاه پرسپولیس هم تصریح کرد: ما از مسئولان باشگاه حمایت می‌کنیم و همیشه در همه سال‌هایی که در پرسپولیس بودیم از مدیران باشگاه حمایت کردیم. الان هم از مدیران باشگاه حمایت می‌کنیم و بعد از این هم هر کسی مدیرعامل پرسپولیس شود وظیفه داریم که از او حمایت کنیم. در حال حاضر هم مسئولان باشگاه تلاش می‌کنند و امیدوارم هواداران هم از مسئولان پرسپولیس حمایت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها