موج
کدخبر : ۳۲۴۳۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324385

با اعلام فدراسیون جهانی تکواندو، مسابقات قهرمانی جهان 2021 - ووشی که قرار بود ماه "می" برگزار شود با تعویق و در 4 ماهه پایانی سال 2021 پیگیری خواهد شد که زمان دقیق به‌زودی اعلام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج،  "چو"، رییس فدراسیون جهانی تکواندو در نامه‌ای به اعضای این فدراسیون ضمن آرزوی سلامتی برای خانواده بزرگ تکواندو تاکید کرد که در حال حاضر باید بیش از هر زمان دیگری مراقب سلامتی خود باشیم.

در ادامه این نامه آمده است:

در طول دو هفته‌ی اخیر فدراسیون جهانی تکواندو، سه جلسه‌ی مجزا با ریاست کمیته‌ بین‌المللی المپیک و جلسات بیشماری نیز با اعضای بخش‌های ورزشی این کمیته در خصوص تعویق تاریخ بازی‌های المپیک و پارالمپیک و تغییرآن به سال 2021 داشته است.

با توجه به این که تاریخ برگزاری بازی‌های المپیک توکیو به 23 جولای تا 8 آگوست 2021 و بازی‌های پارالمپیک به 24 آگوست تا 5 سپتامبر 2021 تغییر یافته، فدراسیون جهانی تکواندو نیز در تقویم رویدادهای خود تغییراتی خواهد داشت.

برهمین اساس مسابقات قهرمانی جهان 2021 که قرار بود ماه "می" به میزبانی "ووشی" چین برگزار شود با تعویق و در 4 ماهه پایانی سال 2021 پیگیری خواهد شد که زمان دقیق به زودی اعلام می‌شود.

هم‌چنین هیچ تغییری در سهمیه‌های کسب شده قاره‌های آفریقا، اقیانوسیه و پن آمریکا ایجاد نخواهد شد و مسابقات کسب سهمیه قاره آسیا و اروپا نیز در سال‌جاری و با در نظر گرفتن شرایط برگزار می‌شود که تاریخ برگزاری آن متعاقبا اعلام می‌گردد.

تمامی رویدادهای گرید یک و دو (G۱ و G۲) فدراسیون جهانی تکواندو تا آخر ماه "می" کنسل شده و به به تعویق می‌افتد. رویدادهای دیگر بعد از این تاریخ نیز با در نظر گرفتن شرایط برگزار می‌شود و در صورت نیاز به منظور حفظ سلامت و امنیت همگان تاریخ آنها را نیز تغییر خواهیم داد.

رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان نیز در در تاریخ 14 تا 18 اکتبر 2020 (۲۳ تا 27 آبان‌ماه) به میزبانی "صوفیه" بلغارستان هم‌زمان با مجمع فدراسیون جهانی تکواندو و در تاریخی که از پیش اعلام شده، برگزار می‌شود اما سمپوزیوم تکواندو به دلیل مشکلات بودجه‌ای و تغییرات به وجود آمده در هزینه‌های بازی‌های المپیک برگزار نخواهد شد.

هم‌چنین مسابقات فینال گرندپری و مراسم گالا نیز در نوامبر 2020 و به میزبانی مکزیک انجام خواهد شد.

رییس فدراسیون جهانی تکواندو در پایان تاکید کرد که خانواده تکواندو با قدرت، اتحاد و همبستگی از این بیماری همه‌گیر در سراسر دنیا و چالش‌های پیش رو به سلامت گذر خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها