موج
کدخبر : ۳۲۴۰۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324022

کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن همزمان با اوج‌گیری شیوع ویروس کرونا مبلغ قابل توجهی به یک سازمان خیریه برای کمک به بی خانمان ها اختصاص داد.

به گزارش خبرگزاری موج، کیلیان امباپه ، فوتبالیست فرانسوی پاری سن ژرمن در شرایطی که شیوع ویروس کرونا دنیا را در بحران فرو برده و به خصوص افراد ضعیف و آسیب‌پذیر را با خطر جدی مواجه کرده، مبلغ قابل توجهی را به افراد بی‌خانمان اختصاص داد.

در شرایطی که به مردم گفته شده در خانه‌های خود بمانند، بی‌خانمان‌ها بیش از پیش با خطر مبتلا هستند و این بنیاد خیریه در این شرایط تلاش خود را برای کمک به افراد بی‌خانمان بیشتر کرده است. کمک سخاوتمندانه امباپه در شرایط دشوار فعلی برای این سازمان خیریه بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

بنیاد آبه پیر در بیانیه‌ای که در وبسایت خود منتشر کرده نوشت:" کیلیان امباپه که نگران تبعات این بحران بر کشور ما و به خصوص پیامدهایش برای آسیب‌پذیرترین اقشار جامعه بود برای حمایت از فعالیت‌های خیریه بنیاد آبه پیر، مبلغ قابل توجهی به ما کمک مالی کرد. کمک‌های سخاوتمندانه او ما را قادر می‌سازد که به سرعت نسبت به موارد اضطراری واکنش نشان داده و کمک‌های بهداشتی- درمانی، غذا و سرپناه در اختیار بی‌خانمان‌ها بگذاریم".

این سازمان خیریه در ادامه بیانیه خود نوشت:" بنیاد آبه پیر از کیلیان امباپه به خاطر این کمک‌های سخاوتمندانه و توجهی که به افراد آسیب‌پذیر نشان داده تشکر می‌کند".

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها