موج
کدخبر : ۳۲۱۱۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321170

کنفدراسیون فوتبال آسیا رسما اعلام کرد که جلسه اضطراری این نهاد برای بررسی بازی های ملی و باشگاهی در سطح قاره آسیا روزهای شنبه و یکشنبه آینده در غرب آسیا برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، کنفدراسیون فوتبال آسیا رسما اعلام کرد که جلسه اضطراری این نهاد برای بررسی بازی های ملی و باشگاهی در سطح قاره آسیا روزهای شنبه و یکشنبه آینده در غرب آسیا برگزار می شود.

جلسه منطقه شرق آسیا دو روز پیش در مالزی برگزار شده بود.

روزنامه «استاد الدوحه»  در شماره امروز خود اعلام کرده است جلسه AFC  با ایران، عراق و قطر روز شنبه در دوحه برگزار می شود و نشست با عربستان، امارات و ازبکستان یکشنبه به میزبانی امارات صورت می گیرد.

بعد از انتشار ویروس کرونا، برنامه بازی های لیگ قهرمانان آسیا دچار تغییر شده است و چند کشور آسیایی خواهان به تعویق افتادن مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و انتخابی جام ملت های ۲۰۲۳ آسیا شده اند.

* بازی‌ های کاپ آسیا هم لغو شد

سایت کنفدراسیون آسیا همچنین برنامه بازی های کاپ آسیا را هم به روز کرده است که بر این اساس مسابقات زیادی در این کاپ به تعویق افتاده است.

بر این اساس بازی تیم های هلال القدس با منامه بحرین، الرفاع بحرین با ظفار عمان، القادسیه کویت با الجزیره اردن، الفیصلی اردن با الکویت کویت، الوثبه سوریه با النصر لبنان، دوردوی قرقیزستان با التین اثیر ترکمنستان لغو به زمان دیگری موکول شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها