موج
کدخبر : ۳۲۰۲۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320201

مشاور مدیر عامل و مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در صفحه شخصی اینستاگرام خود استوری منتشر کرد.

 به گزارش خبرگزاری موج، حسین قدوسی مشاور مدیر عامل و مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در صفحه شخصی اینستاگرام خود استوری منتشر کرد و نوشت:

رای دربی مصر صادر شد؛ نتیجه سه برصفر و کسر 6 امتیاز از الزمالک توجیهات باشگاه الزمالک مصر به خاطر عدم حضور در بازی دربی مقابل الاهلی پذیرفته نشد و این تیم بازنده اعلام شد.

باشگاه الزمالک به تاریخ برگزاری مسابقه حساس این تیم برابر الاهلی اعتراض داشته و با توجه به عدم پذیرش این اعتراض قرار بود تیم جوانان الزمالک برای انجام این بازی راهی ورزشگاه شود اما اعلام شد به دلیل شرایط جوی و ترافیک در مسیر الزمالک نتوانسته به استادیوم برسد و تیم داوری بعد از 30 دقیقه انتظار ورزشگاه را ترک کرد.

اشرف صبحی وزیر ورزش مصر در این خصوص گفت: توجیهات باشگاه الزمالک در این خصوص به هیچ وجه قابل پذیرش نیست چرا که اگر مشکلی وجود داشت اعضای تیم الاهلی، اعضای تیم داوری و حتی رسانه‌ها به استادیوم نمی‌رسند اما تنها غایب این بازی تیم الزمالک بود. به دنبال یافتن و مجازات عامل اصلی مسبب و مقصر این موضوع هستیم چرا که این اتفاق به وجهه فوتبال مصر در صحنه جهانی و بین‌المللی آسیب وارد کرد. باید مشخص بشود که عامل این افتضاح چه کسی است. 

در همین حال فدراسیون فوتبال مصر اعلام کرد بدون توجه به دفاعیات باشگاه الزمالک این تیم براساس لوایح مسابقات عملا از بازی کناره‌گیری کرده و شرایط امنیتی همچنین عبور و مرور کاملا عادی بوده است. براین اساس علاوه بر اعلام نتیجه سه بر صفر طبق حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مصر 6 امتیاز هم از باشگاه الزمالک کسر خواهد شد.

استوری حسین قدوسی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    فوتبال ایران حرفه ای نیست که با سپاهان مثل مصری ها برخورد کنه اگه فدراسیون فوتبال ایران هم اینجوری برخورد کنه دیگه هیچ تیمی به خودش جرأت نمیده بی‌نظمی بکنه

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها