موج
کدخبر : ۳۱۵۷۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315745

پلی‌ آف لیگ قهرمانان آسیا؛

تیم‌ های فوتبال السیلیه و شهرخودرو در آخرین مرحله پلی‌ آف لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم‌ های فوتبالالسیلیه و شهرخودرو در آخرین مرحله پلی‌ آف لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه حمد بن خلیفه دوحه امروز سه‌ شنبه 8 بهمن 98 از ساعت ۱۸:۴۰ به مصاف هم رفتند.

* ترکیب شهرخودرو

مهدی رحمتی، علی نعمتی، محمد حسین مرادمند، اکبر صادقی، امین قاسمی‌نژاد، محمد فرامرزی، حسن جعفری، میلاد سرلک، سعید صادقی، حسین مهربان و محمدرضا خلعتبری

* ترکیب السیلیه

خلیفه ابوبکر، احمد منحالی، مصطفی محمد، مجدی عبدالله، مبارک بوصوفا، کریم انصاری فرد، مابوجی، ماهر یوسف، عادل بدر، محمد مدثر، ندیر بالحاج

* نیمه نخست

بازی راس ساعت آغاز شد.

قیقه 3. اولین حمله بازی توسط شهرخودرویی ها انجام شد اما شوت محکم محمدرضا خلعتبری از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.

دقیقه 8. حمله قطری ها در محوطه جریمه نماینده ایران خطرناک بود اما در نهایت یک کرنر نصیب حریف شد. داور میدان البته به دلیل شک برخورد توپ به دست مدافع شهرخودرو اعلام WAR کرد و البته در نهایت همان ضربه کرنر را تایید کرد.

دقیقه 10: ضربه بازیکن السیلیه با اختلاف کمی از بالای دروازه رحمتی به بیرون رفت.

دقیقه 30. شوت سنگین بلحاج دروازه مشهدی ها را تهدید کرد اما این ضربه به صورت دو ضرب توسط رحمتی مهار شد.

دقیقه 36: شوت محکم کریم انصاری فرد از زاویه بسته به تور کنار دروازه شهرخودرو برخورد کرد.

دقیقه 39. ارسال بلند خلعتبری در موقعیت خطرناکی روی دروازه السیلیه ایجاد کرد اما مرادمند تنها یک گام برای باز کردن دروازه حریف کم آورد.

دقیقه 40 . ارسال دیگری از روی یک ضربه ایستگاهی باز هم در محوطه جریمه حریف خطرساز شد اما این توپ نیز راهی به دروازه تیم قطری پیدا نکرد.

دقیقه 43. حرکت خطرناک شهرخودرویی ها از جناح راست چیزی نمانده بود تا اولین بار دروازه السیلیه را باز کند اما این موقعیت تنها یک کرنر برای تیم ایرانی داشت.

دقیقه 45+1 : ضربه ایستگاهی خلعتبری توسط دروازه بان السیلیسیه دفع شد.

این بازی در نیمه اول با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

در نهایت نیمه اول این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

* نیمه دوم

دقیقه 51. شوت سنگین بلحاج از زاویه بسته دروازه شهرخودرو را رحمتی به کرنر فرست.

دقیقه 55. این دیدار کریم انصاری‌فرد پشت محوطه جریمه شهر خودرو صاحب توپ شد و با یک شوت پای راست دروازه را هدف قرار داد اما ضربه او پس از برخورد به تیر افقی دروازه به اوت رفت.

دقیقه 62. ضربه محکم سرلک چیزی نمانده بود تا برای اولین بار دروازه حریف را باز کند اما ضربه این بازیکن توسط گلر السیلیه به بیرون رفت. 

دقیقه 70. ارسال شهرخودرویی ها از روی نقطه کرنر چیزی نمانده بود تا به طور مستقیم دروازه حریف را باز کند اما با دو حرکت خطرناک دروازه بان حریف این توپ باز هم به کرنر رفت.

بازی شهرخودرو و السیلیه

دقیقه 72. ضربه دیگری این بار از سوی سرلک باز هم راهی به دروازه حریف نیافت.

دقیقه 78. این دیدار باز هم آبی‌پوشان قطری فرصت خوبی برای باز کردن دروازه به دست آوردند اما این بار هم ضربه سر کریم انصاری‌فرد راهی به دروازه پیدا نکرد.

دقیقه 84. حرکت زیبای سیف اللهی و در نهایت ضربه او دروازه تیم قطری را تهدید کرد اما باز هم توپ بازیکنان راهی به دروازه نیافت.

این دیدار در پایان ٩٠ دقیقه  با تساوی بدون گل به پایان رسید و بازی به وقت اضافه کشیده شد

* وقت اضافه اول

دقیقه 94. شوت سنگین و خطرناک کارا در محوطه جریمه چیزی نمانده بود تا دروازه رحمتی را باز کند اما واکنش دیدنی دروازه بان باتجربه کشورمان مانع از ورود این توپ به دروازه شهرخودرو شد.

دقیقه 95. یک موقعیت فوق العاده دیگر تصیب حریف شد اما یک ضربه دیگر باز هم با سیو دیدنی رحمتی روبرو شد و راهی به دروازه شهرخودرو نیافت.

دقیقه 98. ارسال دیدنی شهرخودرویی ها با ضربه سر مرادمند چیزی نمانده بود تا دروازه حریف را باز کند اما در نهایت این اتفاق نیفتاد.

دقیقه99. ارسال قاسمی نژاد روی سر مرادمند فرود آمد آنا ضربه سر این بازیکن راهی اوت شد.  

* وقت اضافه دوم

در 15 دقیقه دوم وقت‌های اضافه، بازی متعادلی را شاهد بودیم و با وجود اینکه دو تیم سعی داشتند حملاتی را طراحی کنند اما موفق به ایجاد موقعیت گل چندانی نشدند. با این حال در دقیقه ١١۵ آبی پوشان السیلیه یک ضربه ایستگاهی به دست آوردند اما نتوانستند از این فرصت بهره‌ای ببرند.

درنهایت در وقت اضافه دوم نیز دو تیم موفق به گلزنی نشدند تا ضربات پنالتی نتیجه بازی را مشخص کند.

* ضربات پنالتی

در ضربات پنالتی، تمام بازیکنان منتخب شهرخودرو پنالتی خود را گل کردند اما مهدی رحمتی پنالتی دوم السلیه را از کریم انصاری‌فرد،‌ بازیکن ایرانی این تیم مهار کرد تا در نهایت شهرخودرو با نتیجه 5 بر 4 پیروز شود و به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها