موج

سلطانی فر:

وزیر ورزش و جوانان گفت: برنامه‌ها و عملکرد تک تک فدراسیون‌های المپیکی را به طور مرتب رصد می‌کنیم و به زودی بازدید‌های خود را از اردو‌های آمادگی تیم‌های ملی برای کسب سهمیه المپیک از سر خواهم گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در دویست و بیست و سومین نشست شورای معاونان وزارت ورزش و جوانانبا بیان اینکه افتخار همه ما باید سربلندی ایران و شادی دل مردم باشد، گفت: قهرمانان، پرچمدار عزت و سربلندی نام ایران و ایرانی هستند و نباید به گونه‌ای عمل کنیم و صحبت شود که روحیه عمومی کشور و نشاط مردم با حرف‌های حاشیه‌ای و دلسرد کننده دچار خدشه شود.

* در اتاق من به روی قهرمانان و المپیکی‌ها همیشه باز بوده است

مسعود سلطانی فر با تاکید بر حمایت و پشتیبانی روسای فدراسیون‌های المپیکی از قهرمانان خود گفت: در اتاق من به روی قهرمانان و المپیکی‌ها همیشه باز بوده است و گاهی از عملکرد روسای فدراسیون‌ها گلایه‌هایی مطرح می‌شود.

وزیر ورزش و جوانان افزود: ریاست فدراسیون یک کار تمام وقت و برنامه دار است و رئیس فدراسیون در فاصله دویست روز تا المپیک چه برنامه مهم‌تری جز حمایت و پشتیبانی از قهرمانان و سهمیه داران المپیکی دارد؟ من به عنوان وزیر ورزش و جوانان هیچ کوتاهی را در این زمینه نمی‌پذیرم.

سلطانی فر با اشاره به جلسات منظم و کارشناسی ستاد عالی بازی‌های المپیک و پارالمپیک گفت: خوشبختانه همراهی و همگرایی خوبی با کمیته ملی المپیک داریم و برنامه‌ها و عملکرد تک تک فدراسیون‌های المپیکی را به طور مرتب رصد می‌کنیم و به زودی بازدید‌های خود را از اردو‌های آمادگی تیم‌های ملی برای کسب سهمیه المپیک از سر خواهم گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها