سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید ایران از سمت خود کناره گیری کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا رضایی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید ایران از سمت خود کناره گیری کرد.

متن استعفای علیرضا رضایی نایب رئیس و سخنگو، مدیر تیم های ملی، مربی تیم ملی در فدراسیون رسول خادم و سرپرست نایب رئیسی در زمان سرپرستی حمید بنی تمیم  به شرح زیر است:

"اینجانب علیرضا رضایی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید ایران، کناره‌گیری خود را از این مسئولیت اعلام می‌نمایم. پس از تشکیل مجمع و انتخاب دوست عزیزم علیرضا دبیر به ریاست فدراسیون کشتی، ضمن ارسال پیام تبریک، کناره‌گیری‌ام را با ایشان در میان گذاشتم. در توانایی آقای دبیر تردیدی وجود ندارد. خانواده کشتی ایران برای اعتلای ورزش اول کشورمان باید با تمام قوا او را یاری کنند.

طی دو هفته اخیر پس از انتصاب مدیر تیم‌های ملی، با دخالت‌های مکرر ایشان روبرو شدم و به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ کشتی ایران، نمی‌خواهم بخشی از حاشیه‌های هدفمندی باشم که شخصاً نقشی در ایجاد آن نداشته‌ام.

وظیفه دارم از همکارانم در کادر فنی تیم ملی، عوامل زحمتکش اداری و اجرایی فدراسیون کشتی، هیات‌های استان‌ها و پرسنل فداکار خانه کشتی صمیمانه سپاسگزاری کنم. با توجه به اینکه فرصت خداحافظی حضوری در اردو میسر نشد، از همین جا بار دیگر به ملی‌پوشان امید می‌گویم که به عنوان برادرتان، به وجودتان افتخار می‌کنم و چشم انتظار تداوم موفقیت‌هایتان هستم. "

گفتنی است علیرضا دبیر پس از برگزاری مجمع انتخاباتی روز چهارشنبه (۲۶تیرماه) به عنوان رئیس جدید فدراسیون کشتی معرفی شد.