موج
کدخبر : ۲۸۷۹۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-287943

این پیراهن حرمت دارد آقای طارمی

مهدی طارمی از روزی که به پرسپولیس آمد همواره حواشی زیادی برای این تیم ایجاد کرده است از خیریت و بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس تا ناز کردن های مداوم برای باشگاه!

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، پرسپولیس در چند سال اخیر در کنار نتیجه گیری خوب حواشی هایی داشته است. حواشی هایی که معمولا بازیکنان این تیم برای باشگاه پرسپولیس به وجود آورده اند. در آن روزها برانکو ایوانکویچ با اقتدار حتی در سخترین شرایط تیمش به بازیکنی که نقش یاغی را در تیم بازی می کرد باج نمی داد و با کنار گذاشتن بازیکنان یاغی جلوی دامن زدن به حواشی را گرفته و یکی از دلایل موفقیت پرسپولیس در این سال ها در کنار دانش برانکو ایوانکویچ جدیت سرمربی این تیم در مقابل بازیکنانی بود که به حواشی دامن می زدند. از فرشاد احمد زاده گرفته تا رامین رضاییان و گل سر سبد همه آنها مهدی طارمی .

یکی از بازیکنانی که با بی مهری های فراوان به پرسپولیس و ایجاد مشکلات بزرگ برای این تیم و در نهایت با خالی گذاشتن دست برانکو ایوانکویچ بازی در تیم الغرافه را به بازی در پرسپولیس ترجیح داد، مهدی طارمی است.

پس از بازگشت وحید امیری و فرشاد احمدزاده بسیاری از پرسپولیسی ها علاقه خود را به بازگشت مهدی طارمی نشان دادند. مهدی طارمی که در اواخر فصل در مصاحبه هایش بوی علاقه به بازگشت به پرسپولیس می آمد وقتی روی خوش مدیران و هوادارن پرسپولیس را دید باز هم مانند 5 سال گذشته بازی خود را آغاز کرد.

با نگاهی گذرا به حضور مهدی طارمی در پرسپولیس می توان تاریخ را مجدد بازخوانی کرد. در سال 94 مهدی طارمی از باشگاه الکویت پیشنهاد داشت و به همین خاطر 16 روز با تاخیر در تمرینات پرسپولیس حاضر شد. در سال 95 ناگهان با ریزه اسپور به توافق رسید و پس از 3 هفته پشیمان به پرسپولیس بازگشت و تمرینات را 27 روز با تاخیر آغاز کرد؛ رفت و برگشتی که برای پرسپولیس هزینه گزافی داشت و برای طارمی سودی سرشار. در این رفت و برگشت پرسپولیس در کنار جریمه نقدی 2 پنجره نقل و انتقالات محروم شد و مهدی طارمی با محرومیت 4 ماهه مواجه شد. که پس از چندی اسنادی رو شد که در برنامه 90 -که جایش در فوتبال این روزهای ما خالی است- هم روی آن بحث شد مبنی بر اینکه مهدی طارمی از حسین هدایتی پولی دریافت کرده تا رضایت باشگاه ترکیه ای را بگیرد اما طارمی به راضی بودن خود بیشتر توجه کرد و مبلغ گرفته شده از حسین هدایتی را صرف خرید یک دستگاه پورشه کرد. 

مهدی طارمی در همان سال 13 روز مانده به پایان محرومیتش از پرسپولیس جدا شد و به الغرافه پیوست!

به گزارش موج، مهدی طارمی نشان داده که هیچ وقت پرسپولیس در اولویتش نبوده و هر وقت که منفعتی برایش در میان بوده پرسپولیس را فراموش کرده بر خلاف خیل عظیمی از بازیکنان با تعصب پرسپولیس از جمله علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، محسن ربیع خواه و تک تک بازیکنانی که در روزهای سخت پرسپولیس هر چند پیشنهاداتی از سایر تیم ها داشتند اما سرخی رنگ پیراهن پرسپولیس و هواداران پر شورش را اولویت خود دانستند.

در کنار تمامی موارد مطروحه حرمت و احترام پیراهن تیم بزرگ پرسپولیس است که در تن ستاره هایی با تعصب چون علی پروین، ناصر محمد خانی، افشین پیروانی، کریم باقری، علی کریمی و خیل عظیمی از ستارگان دور و نزدیک فوتبال ایران بوده و برای این پیراهن زحمت های فراوانی کشیده اند باید حفظ شود نه آنکه به بهانه حرفه ای شدن فوتبال و خیریت های مداوم ... .

این روزها خبرهای زیادی از حضور مهدی طارمی در تیم های مختلف و پیشنهادات متفاوت از تیم های اروپایی برای این بازیکن خوب کشورمان به گوش می رسد. از طرفی مدیران پرسپولیس و برخی هواداران از بازگشت مهدی طارمی به تیم استقبال کرده و مجدد زمین را برای بازی مهدی طارمی باز کرده اند.

حال باید پرسید این انتقال محال به سود چه کسی است؟ آیا پرسپولیس از انتقال مهدی طارمی به تیمش سودی می برد؟ این سود آنقدر است که به ضررهای احتمالی آینده -همچون گذشته- بچربد؟

با این تفاسیر باید صبر کرد تا ببینیم نقل و انتقالات این فصل به کجا ختم می شود و پرسپولیس برای بازیکن مهاجم با مهدی طارمی به توافق می رسد یا از گزینه های دیگری استفاده خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    بابا مهاجم نداریم چی میگید شما

    • سر به تنش نباشه نمک نشناس

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها