موج
کدخبر : ۲۸۶۵۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-286541

توضیح رئیس هیات ورزش های پهلوانی و زورخانه ای قرچک درباره درگیری در زورخانه:

چطور می شود 20 سال قرارداد بهره برداری آقای خادمی رئیس اداره ورزش و جوانان با پیمانکار ببندد؟ پیمانکار تعمیرات جزئی هم در زورخانه کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، کریم کرد امینی رئیس هیات ورزش های باستانی و کشتی پهلوانی شهرستان قرچک درباره فیلم درگیری اخیر خادمی، رئیس اداره ورزش و جوانان قرچک با ورزشکاران زورخانه ای که اخیرا در شبکه های اجتماعی منتشر شده است، توضیح داد. به گفته او رئیس اداره ورزش قرچک در یک قرارداد 20 ساله، بهره برداری این مکان را به یک پیمانکار داده و این زمان طولانی به همراه اختلافات مالی، باعث دعوا و درگیری شده است. در ادامه گفتگوی رئیس هیات ورزش های باستانی و کشتی پهلوانی شهرستان قرچک را با خبرنگار موج می خوانید:

*اخیرا فیلمی از درگیری رئیس هیات ورزش های باستانی و کشتی پهلوانی منتشر شده که در یک زورخانه را قفل زده بودند و دعوا شده است. ماجرای این فیلم چیست؟

سال 92 زورخانه حضرت علی بن ابیطالب(ع) حدود 350 متر یک سالن نیمه کاره بود که ما با اداره ورزش و جوانان قرچک قرارداد بستیم تا آن را تکمیل کنیم. خودم بانی شدم و 20 میلیون تومان از شورای شهر گرفتم و 175 میلیون هم خودم خرج کردم. من 4 سال قرارداد بهره برداری داشتم. من همانجا الان دارم ورزش می کنم. این زورخانه مقداری کار داشت، یک نفر پیمانکار را بردم تا کارهایش را انجام دهد. این پیمانکار که در فیلم اخیر هم درگیری او با آقای خادمی رئیس اداره ورزش و جوان شهرستان قرچک مشخص است. او را به اداره ورزش بردم و معرفی کردم. پیمانکار با اداره ورزش و جوانان قرارداد 20 ساله بستند. من رفتم کنار و سالن را پیمانکار تحویل گرفت. 

*قرارداد 20 ساله بهره برداری مگر امکان دارد بین اداره دولتی و پیمانکار بسته شود؟

ما همین را می گوییم، چطور می شود 20 سال قرارداد بهره برداری آقای خادمی رئیس اداره ورزش و جوانان با پیمانکار ببندد؟ پیمانکار تعمیرات جزئی هم در زورخانه کرد. تقریبا 5-6 ماه ورزش شد و نهایتا گروهی را اداره ورزش آورد. ما یک شنبه و سه شنبه و پنجشنبه ورزش می کنم و این گروه نامه ای از اداره ورزش و جوانان آوردند که روزهای زوج ورزش کنند. ما اعتراض کردیم که نمی شود در یک زورخانه این کار را کرد.  گروه دوم که روزهای زوج ورزش کرده بودند، قرار بود ماهانه مبلغی بدهند که پولی ندادند. پیمانکار زورخانه هم گفت حالا که پول من را نمی دهید، در زورخانه را قفل می کنم. ما هر چه ممانعت کردیم، نشد. آقای خادمی رئیس اداره ورزش و جوانان قرچک هم آمد قفل را شکست و درگیری شد که فیلم آن همه جا پخش شد. حتی درگیر شدند و مامور کلانتری آمد و همه را به دادسرا بردند. در دادسرا هم گفتند نباید پیمانکار قفل می زد و اداره تربیت بدنی هم نباید قفل را می شکست. کلید را در نهایت به رئیس هیات ورزش های باستانی که من هستم دادند. نکته اینجاست که چرا 20 سال قرارداد بسته اند؟ یک سالن بوکس هم در قرچک است که اداره ورزش و جوانان قرارداد بهره برداری 20 ساله با پیمانکار بخش خصوصی بسته است. خانه بوکس قرچک، را 20 ساله قرارداد بسته اند. تعجب می کنم چطور هیات استان قبول می کنند. 

*مدیریت آقای خادمی در این مدت چطور بوده است؟

همه اش دخالت بوده است. همه کارها را اینطوری پیش می برد. تیم فوتسال بسیار خوبی در قرچک داشتیم که به نام شهید منصوری بود که از وقتی آقای خادمی به قرچک آمد، آن تیم منحل شد. تیم فوتسال دیگری به نام مقاومت داشتیم که به تازگی شهرستان ورامین آن را خریده است و حتی فرماندار قرچک به شدت به فروش این تیم معترض است. الان آبروی ورزش شهر ما را برده اند چون آقای خادمی دخالت می کند. طبیعتا وقتی رئیس کشتی پهلوانی و ورزش های زورخانه ای شهرستان قرچک من هستم، آقای خادمی نباید ورود و دخالت کند. این دخالت ها برای ورزشکاران مشکل ایجاد کرده است.

*منظورتان چه مشکلاتی برای ورزشکارها است؟

ما چون در ورزش های زورخانه ای از سال 60 ورزش می کنیم، همه ما را می شناسند. الان ورزش ما هنوز برقرار است ولی متاسفانه مسایل و اختلافاتی که در حاشیه اداره ورزش و جوانان وجود دارد به قول همشهری های ما مانند آتش زیرخاکستر است. قرار است بروند کارشناس بیاورند و تکلیف را تعیین کنند. ما از دخالت آقای خادمی با این نوع مخالفیم. آقایان آمده اند ورود کرده اند و از گروه ها پول می گیرند. همینها باعث دعوا شده است. یک مکان خوب و زیبا که ورزش خوبی می کردیم، این آقایان آمده اند و خراب کرده اند و رفاقت ورزشکاران را به هم زده اند. اینها نمی گذارند ما ورزش کنیم. ورزش ما را خراب می کنند. این مکان به نام آقا علی بن ابیطالب (ع) است و نباید اینطور دستخوش اختلاف و دعوا شود و آبروی ورزش شهرستان قرچک را ببرند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها