موج
کدخبر : ۲۸۶۲۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-286215

سلطانی فر:

وزیر ورزش گفت: فکر می‌کنیم در هیچ جامعه متشنجی، توسعه محقق نمی‌شود. در مدیریت عالی ورزش کشور فضایی برای ایجاد اختلاف نیست.

به گزارش خبرگزاری موج، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در مراسم افتتاح سالن فارسی اکادمی المپیک و پارالمپیک اظهار داشت: از برادرم آقای صالحی امیری و همکارانشان تشکر می کنم که از وقتی آمده اند در همه عرصه ها تلاش شده حرکت تعیین کننده ای در همه ابعاد داشته باشند.

وی ادامه داد: ان‌شاالله همه ما با همدلی و وحدت یک دوره تاریخی را بر جا بگذاریم. راه اندازی موزه و بازسازی این سالن در خور تحسین است. علیرغم همه محدودیت‌هایی که وجود دارد، ما تلاش می‌کنیم و عنایت خدا مشمول زحمت‌کشان است. ما می دویم و منابعش تامین می‌شود.

وزیر ورزش با بیان اینکه در حال حاضر یازده سالن سرپوشیده پنج و شش هزار نفری در حال ساخت و تکمیل است، ادامه داد: این سالن ها عملیاتی شده اند و نمونه آن را می توان به سالن‌های اردبیل و ارومیه اشاره کرد. این سالن ها را نیز تلاش می کنیم تا پایان دولت تمام کنیم. به گونه ای که بتوانیم در تمام استان ها شرایط میزبانی از رویدادهای بین المللی را داشته باشیم همان گونه که در اردبیل و ارومیه میزبان لیگ ملت ها بودیم.

به گفته سلطانی فر گزارش روند ساخت و ساز سالن ها ابتدای هر هفته در اختیار وی قرار می گیرد تا بررسی شود.

معاون رئیس جمهور در امور ورزش تصریح کرد: امسال با وجود محدودیت‌ها، کار هفتصد پروژه را هدف‌گذاری کرده‌ایم، از جمله بازسازی ورزشگاه آزادی و استادیوم تختی تهران. همه این کارها را انجام می‌دهیم تا در میادین بین‌المللی موفق شویم و با عزت نام ایران را در دنیا مطرح کنیم.

وزیر ورزش تاکید کرد: دلمان می‌خواهد که همه در جهت وحدت قدم بردارند. دوره اختلاف تمام شده است. تلاش می کنیم نگذاریم باقیمانده عناصری که دنبال اختلاف افکنی هستند، فعالیت داشته باشند. این افراد باید ساک خود را جمع کنند. فکر می‌کنیم در هیچ جامعه متشنجی، توسعه محقق نمی‌شود. در مدیریت عالی ورزش کشور فضایی برای ایجاد اختلاف نیست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها