حدود چند ساعت مانده به بازی دو تیم سپاهان و پرسپولیس در جام حذفی تعداد ویدیوهای منتشر شده از ضرب و شتم پرسپولیسی ها هر دقیقه افزایش می یابد.

به گزارش خبرگزاری موج، یکی از دوئل های حساس امروز تیم های سپاهان و پرسپولیس در رقابت های جام حذفی ایران قرار است از ساعت 21 در ورزشگاه نقش جهان برگزار شود تا یک پای دیگر فینال این فصل از رقابت‌­های جام حذفی مشخص شود.

در اطراف ورزشگاه جو به شدت ملتهبی وجود دارد. برخی از تماشاگرنماهای سپاهانی هر هوادار پرسپولیس را که شناسایی کنند مورد ضرب و شتم قرار می دهند.

حدود چند ساعت مانده به بازی تعداد ویدیوهای منتشر شده از ضرب و شتم پرسپولیسی ها هر دقیقه افزایش می یابد. باوجود تعدد پلیس و نیروی انتظامی، درگیری در اطراف ورزشگاه دیده می شود.

هواداران سپاهان با اسپری فلفل به هواداران پرسپولیس حمله ور شدند.

خبیری مشاور مدیرعامل پرسپولیس در این رابطه گفت: برای مدیران سپاهان و هیات فوتبال اصفهان متاسفم. این رسم مهمان نوازی از پرسپولیسی ها نیست.

همچنین در فضای مجازی تصاویر دلخراشی از مضروب شدن یک هوادار پرسپولیس منتشرشده است که ویدیوهای منتشر شده از آن نشان دهنده آن است که این ضرب و شتم فقط به جرم داشتن پرچم قرمز بر روی گردن این هوادار پرسپولیس اتفاق افتاده است.

حمله هواداران سپاهان به هواداران پرسپولیس

همچنین براساس ویدیوهای منتشر شده در فضای مجازی هواداران سپاهان به ماموران نیروی انتظامی حمله ور شدند و در محوطه بیرون ورزشگاه نقش جهان با پرتاب سنگ به نیروی انتظامی جو را در خارج از استادیوم بسیار متشنج کرده اند.

به گزارش موج، آخرین جدالی که این دو تیم در قالب رقابت های لیگ برتر  در ورزشگاه آزادی داشتند که در آن مسابقه طبق گزارش های منتشر شده درگیری هایی صورت گرفت که آغازگر این درگیری ها برخی هواداران سپاهان بودند تا جاییکه ویدیوهایی از درگیری هواداران سپاهان با نیروی انتظامی و حتی پرت کردن تعدادی از پرسنل نیروی انتظامی به پایین سکوها و شکستن صندلی و ... ادامه پیدا کرد و جو بازی را بسیار متشنج کرد و حتی باعث افت کیفی بازی شد.

حواشی به وجود آمده در ورزشگاه آزادی باعث شد که صحنه‌های تلخی رقم بخورد و پس از پایان دیدار این دو تیم سیاوش یزدانی در مصاحبه ای تهدید آمیز گفت: من به هواداران پرسپولیس توصیه می‌کنم که به اصفهان نیایند چون تأمین امنیت جانی آنها مشخص نیست با چه کسی خواهد بود و واقعاً با خداست. حال این تهدید به واقعیت پیوست.

با توجه به تمام اتفاقاتی که در دیدارهای سال های اخیر این دو تیم رخ داده است و اتفاقات بازی این دو تیم در ورزشگاه آزادی اگر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ طبق قانون با متخلفان با جدیت برخورد می کرد حال شاهد چنین وضعیتی نبودیم و اگر رای مناسبی در ارتباط با بازی قبل این دو تیم داده می شد شاید قبل از بازی این دو تیم در جام حذفی شاهد چنین اتفاقاتی در اطراف استادیوم نبودیم.